Sony Smart Band Nedir Ne işe yarar

ipucu


SmartWear ile hayatınızın kaydını tutun

Hareket, iletişim ve eğlence.


SmartWear sizin için önem taşıyan her şeyi takip edebilmenizi sağlar. Akıllı telefon veya tabletinizle etkileşimde bulunur ve yaşarken hayatınızı görmenize olanak tanır. Eğlenceli ve animasyonlu bir Android uygulaması fiziksel, sosyal ve eğlence etkinliklerinizi kaydeder. Herhangi bir günde ne kadar etkin olduğunuzu, nereye gittiğinizi, hangi fotoğrafları çektiğinizi, nerede, ne zaman bulunduğunuzu ve dünyanızla nasıl iletişim kurduğunuzu görebilirsiniz. Yaşamınızın kaydını tutabileceğiniz bu yenilikçi uygulama ayrıca nasıl yaşadığınıza ve ne kadar hareket ettiğinize göre puan toplamanıza da yardımcı olur. Lifelog, ertesi gün ve sonraki günlerde havanın nasıl olacağına dair güncel bilgileri de verir.

Geçmiş ve gelecek

Gününüzü kaydedin. Her gün.

Lifelog uygulaması yürüdüğünüzü, koştuğunuzu, bisiklete bindiğinizi, tren yolculuğu yaptığınızı ve nasıl uyuduğunuzu görebilir. Bununla kalmayıp, çektiğiniz fotoğrafları, dinlediğiniz müzikleri, oynadığınız oyunları ve arkadaşınızla ne kadar sosyalleştiğinizi görmenizi de sağlar. Ne kadar yaşadığınızı keşfedin.

Bir adım önde olun.

Günlük hedeflerinizi belirleyin ve kendi performanslarınızı aşmaya çalışın. Günlük etkinlik hedefinize ulaşmak için daha ne kadar bisiklete binmeniz gerektiğini öğrenmek için geleceğe bakın. Hava bozuyorsa, eve zamanında varmak için bulunduğunuz yerden erken çıkmaya dikkat edin.

Yaşam yer imleri

Özel anlar özel dikkat gerektirir. Harika bir restoran. Harika bir şarkı. Güzel bir gün batımı. SmartBand’deki Life Bookmark tuşuna bastığınızda o anda olan her şey kaydedilir ve her zaman hatırlanır.

Yaşamınıza güzel bir şekilde uyum sağlar

SmartBand, günde 24 saat, haftada 7 gün takabileceğiniz bir cihazdır. Su geçirmezdir; ne yaparsanız yapın üzerinizde bulundurabilirsiniz. Göze batmaz, her giyim tarzında harika görünecek şekilde tasarlanmıştır ve pil performansı etkileyicidir (5 güne kadar).

Akıllı ve kişisel

Çıkarılabilir birim

SmartBand SWR10 Çıkarılabilir birim birimi ile şık ve rahat bir bilek bandından oluşur.

Ustalık

Sony’nin simgesi olmuş kapatma düğmesi ve LED’leri kaliteli bir görünüm ve izlenim sağlar.

Kişiselleştirme

Canlı renk ve stiller arasından seçim yapın ve her gün istediğiniz rengi takın.

Akıllı telefonla kusursuz etkileşim

Arama, mesaj veya başka bir bildirim geldiğinde, SmartBand bileğinizde hafifçe titreşerek bunu size bildirir. Ayrıca, SmartBand’in etkin olduğunu göstermek için yanan LED göstergeleri vardır. Hareket halindeyken müziğinizin keyfini sürerken SmartBand’i kullanarak parça çalabilir, duraklatabilir ve atlayabilirsiniz.

Updated: 26 Mart 2014 — 02:48

The Author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme