Samsung Galaxy Note 3 Web Sitesi Kaydetme

Samsung android telefonlarda web tarayıcılarında daha önce mevcut olan Çevrimdışı Okuma Için kaydet özelliği yeni model ve versiyonlarda bulunmuyor. (du) Son güncellemeden sonra bu özellik tekrar eklendi. Seçenekler menüsünde sayfayı kaydet seçeneği ile çevrimdışı okumak için web sitelerini kaydedip internetin olmadığı yerlerde okuyabilirsiniz. Eski sürümü kullanan ve bu özelliğin aktif olmadığı cihazlarda ise aşağıdaki yöntem sayfayı kaydedebilirsiniz.

Samsung-Galaxy-Note-3-N9000-Siya_109664_1

Bunun yerinde tarayıcı ile gelindiğiniz sayfayı adres çubuğundaki yeşil R simgesine tıklayarak okuma modunda açarsanız seçenek tuşuna bastığınızda Resim olarak kaydet seçeneğini göreceksiniz. Kaydet dedikten sonra yazıyı galeri içersinde reader klasörü içine görebilirsiniz. Yazı uzun olsada yaklaştırma (zoom) yaptığınızda okumak mümkün.

 

 

ipucu

 

Samsung Tarayıcı Sayfayı Kaydetme Özelliği Ne İşe Yarar

Sayfayı kaydetmek daha sonra internet bağlantısı olmadan kaydettiğiniz web sayfasına girebilmenize yarar. Web sitesini komple kaydetmez sadece o an açık olan sayfayı kaydetmenize yarar. Bu sayede blog tarzı yazıların bulunduğu sayfaları kaydederek çevrim dışı okumak için kullanabilirsiniz.

 

 

Son güncellemeden sonra Cihazın kendi tarayıcısına “Sayfayı Kaydet” özelliği eklenmiştir.

The Author

5 Comments

Add a Comment
 1. Benim telefonum note3 . Sürekli -bu etiket desteklenmiyor – uyarısı veriyor. Bu ne anlama geliyo?

  1. Sorun ile daha detayli bilgi verebilirseniz yardimci olabiliriz

 2. Aynı sorun bende de var telefon normal halde iken sürekli etiket desteklemiyor uyarısı veriyor sorun ne anlamıyorum kapatıp açmaya rağmen hala ayni sıkıntı yardimci olursaniz sevinirim

  1. Uyarı ekran alt kısmında küçük yazılarla siyah fon içinde mi çıkıyor?
   Sorun NFC özelliği ile alakalı olabilir. (Ben sürekli kapalı tutuyorum hiç başıma gelmedi forumlarda paylaşılan bilgilerdir.)
   NFC açık iken, kılıf vs. kullanıyorsanız veya cüzdanlı kılıf olup da yanında kredi kartı vb. Kartlar veya manyetik alanlı bir durumsa bu etiket desteklenmiyor uyarısını alıyor olabilirsiniz. Bunları deneyim sonucu bildirirebilirsiniz.

   1. Eywallah mdr senin dedigin gibiymiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme