Facebook Messenger Oturum Kapatmak

Farklı Hesapla Oturumu Açmak

Farklı Hesapla Oturumu Açmak

Mesajlaşma uygulamalarındaki patlama neticesinde bu alanda geri kalmamak için uğraşan facebook messenger yeni sürümü ile whatsapp sistemi gibi bir cihaz bir hesap politikasına gitti.

Tabi bu bir messenger ile daha önce yapıldığı gibi oturumu kapatığ farklı hesapla giriş yapanların işine yaramadı. Fakat teknolojide çare asla tükenmez. Sorunun çözümü oldukça basit.

 

ipucu

 

Android Facebook Messenger’da Oturum Kapatmak ve Farklı Hesap İle Oturumu Açmak

Facebook Messenger’ da oturumu kapatıp, kullanıcı değiştirip farklı bir facebook hesabı ile oturumu açmak çok basit. Bunun için cihazınızın Ayarlar bölümünden Uygulama Ayarları seçeneğine girip, Yüklenen Uygulamar veya Tüm Uygulamalar sekmesinden Facebook Messenger Uygulamasını buluyoruz. Program yükleme bilgileri sayfasında “Veriyi Sil” “Uygulama Verilerini Temizle” anlamına gelen seçeneğe dokunup Facebook Messenger uygulama verisini temizledikten sonra tekrar Facebook Messenger uygulamasına gidiyoruz ve uygulama ilk kurulum moduna geçerek bizden tekrar hesap bilgilerini istiyor. Bu kez girmek istediğimiz farklı hesap bilgilerini kullanarak giriş yapıyoruz fakat senkronize seçeneklerini devre dışı bırakarak oturumu açıyoruz.

 

Android Facebook Messenger’dan Çıkış Yapmak ve Farklı Hesap İle Oturumu Açmak

The Author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme