Avea Reklam Sms lerini iptal etmek

Avea Reklam Mesajları ve Avea Üzerinden Gönderilen Diğer Firmaların Reklam Mesajlarının Alımını Aktif Duruma Getirmek veya Deaktif Etme

Avea reklam mesajları ve Avea üzerinden gönderilen diğer firmaların reklam mesajlarını almak istemiyorsanız, online işlemlerin hattınızla ilgili işlemler menüsünden veya cep telefonunuzdan ücretsiz olarak 7672 servis numarasına sms göndererek bu servisi aktif duruma getirebilir veya deaktif edebilirsiniz.

ipucu

Avea reklam mesajlarını almak için ABONE yazın, boşluk bırakın KAMPANYA yazın, ücretsiz olarak 7672’ye sms ile gönderin. Örnek : ABONE KAMPANYAAveadan gönderilen reklam mesajlarını engellemek için iseIPTAL yazın, boşluk bırakın KAMPANYA yazın, ücretsiz olarak7672’ye sms ile gönderin. Örnek : IPTAL KAMPANYAAvea üzerinden gönderilen diğer firmaların reklam mesajlarını almak için ABONE yazın, boşluk bırakın REKLAM yazın, ücretsiz olarak 7672’ye sms ile gönderin. Örnek: ABONE REKLAMAvea üzerinden gönderilen diğer firmaların reklam mesajlarını engellemek için IPTAL yazın, boşluk bırakın REKLAM yazın, ücretsiz olarak 7672’ye sms ile gönderin.

Firmalardan Gelen Reklam SMS lerini iptal etmek

Bu mesajlar tüm reklamları iptal eder. Sadece belli firmalardan gelen SMS leri iptal etmek için ilgili firmaların müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

The Author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme