Hediye Tavsiyeleri

Sevdiklerinize Her Zaman Alabileceğiniz Seçme Hediye Tavsiyeleri

Hediye-tavsiye-secmeHediye seçmekte zorlanmak sizi bazen hediye alamaktan bile vazgeçirebilir. Veya siz seçip alana kadar çok geç olabilir. Buradaki tavsiyeler size hiç olmazsa yol gösterecektir. Unutmayın sevdikleriniz için mükemmel hediye almak zorunda değilsiniz, önemli olan sadece bir hediye alarak onlara değer verdiğinizi ifade etmektir. Bu bazen çok küçük bir hediye de olabilir.

Aileniz İçin Hediye Tavsiyeleri

1. Yeni Yıl Alie Takvimi Hediyesi

Basit bir hediye gibi görünse de çok güzel ve yıl boyu kullanılabilecek ve ailenizle mutlu anlarınızın anılarını taze tutmanızı sağlayacak harika bir yılbaşı hediyesi olabilir. Bence en ideali masa takvimi şeklinde yaptırılan hediye. Bunun için önce takvime koymak istediğiniz fotoğrafları seçin ve her fotoğrafın altına da isterseniz kendi cümlelerinizi ya da sevgiyle, aileyle ilgili beğendiğiniz sözler bulun.

Takvim hazırlamak için çeşitli yazılımlar var kendiniz hazırlayıp baskı yaptırabileceğiniz gibi internet üzerinden satış yapan sitelere de resimlerinizi yollayıp yaptırabilirsiniz.

Masa takvimine alternatif olarak tek yaprak duvar takvimi tasarımı da yapabilirsiniz.

2. Resimli Duvar Saati Hediyesi

Seçtiğiniz bir fotoğrafın basıldığı bir duvar saati hediyesi iyi bir fikir olabilir.

3. Film Afişi Hediyesi

Alie bireylerinizin veya sevdiklerinizin fotoğraflarının bulunduğu,  yazan ve yönetmenin siz olduğunuz güzel bir filmin afişi güzel bir hediye fikri olabilir. Filmin adı da size kalmış. Tasarım için de biraz film afişlerini incelemek size fikir verebilir.

4. Aile Fotoğrafından Puzzle Hediyesi

ipucu

Aile boyu bir fotoğrafı karton puzzle yaptırmak bence güzel ve kalıcı bir hediye olabilir.

Sevdikleriniz İçin Kişiye Özel Hediye Tavsiyeleri

1. Kişiye Özel Ödül ve Belge Hediyeleri

Daha önce mutlaka rastlamışsınızdır. “Yılın Sevgilisi”, “Dünyanın En iyi Annesi” gibi hayal gücümüzle sınırlı bir çok farklı alternatif var. Sadece yeni yıl hediyesi olarak değil her özel gün de verilebilir bir hediye türü. Hazır satın almak isterseniz internette yüzlerce seçenek mevcut. Sertifika tarzı bir belge hediyesini kendiniz tasarlayıp çizip baskı da yaptırabilirsiniz. Oscar sembolü gibi ödül şeklinde hediyeler de mevcut bunları da reklam ve promosyon ürünleri satan yerlerde bulabilirsiniz. Plaketler de yine Reklamcılar da bulunabilir.

2. Kişiye Özel Fotoğraflı Hediye Tavsiyeleri

Bu grupta da bir çok alternatif mevcut. Fotoğraflı masa saati, fotoğraflı anahtarlık, fotoğraflı cam parçası, fotoğraflı kupa gibi ürünler internette mevcut.

3. Takı Hediyeler

Bayanlar için kadife inci kabuğu içinde inci kolye güzel bir hediye tavsiyesi.

Erkekler için de en ideali kol saati olabilir, özellikle babalar için. Ya da bir cüzdan ve kemer takımı da aynı şekilde.

4. Mesleklere Göre Hediyeler

Hediye alacağınız kişinin meslek veya tutkunlarına uygun hediyeler seçebilirsiniz. Mesela müzikle uğraşan ya da müziği seven biri için küçük bir müzik aleti, ya da masa üstü  müzikli bateri-davul seti gibi bir hediye buna örnek olabilir. Ya da fotbol tutkunu birisi için buna uygun hediyeler araştıra bilirsiniz.

The Author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme