Digitürk Film Satın Alma

wpid-wp-1421608937463.jpegDigiturk Salon kanalları normal sinema paketinde bulunan kanallar haricinde vizyondan yeni inen filmlerin sinema gösterimi gibi alınarak izlendiği bir sistem. Salon kanalı olarak 3 kanal mevcut ve bu kanallarda haftalık programda yer alan filmler bu 3 kanalda farklı saatler de gösterilmektedir. Filmler izle öde şeklinde satın faturaya yansıyacak şekilde satın alınabiliyor.

Digitürk Yayın Akışını Cep Telefonu ile Takip Etme

Digiturk Digiguide adlı uygulama sayesinde kullanıcılarına haftalık yayın programını telefonlarından takip etme ve hatırlatma ayarlayabilmelerine imkan tanımaktadır. Ayrıca Salon filmlerinin fragmanlarını izleyebilirsiniz. Digiturk plus üyeliğiniz varsa Digiguide ile seçtiğiniz programı uzaktan kaydet özelliği ile digiturk plus cihazınıza kaydedilmesini sağlayabilir ve daha sonra kayıttan izleyebilirsiniz.

Digiguide program rehberi uygulaması sayesinde aynı zamanda Salon filmlerini de izlemek istediğiniz kanal ve saat için satın alıp, hatırlatma ayarlayabilirsiniz.

Digiturk Digiuide Haftalık Program Rehberi uygulamasını Android, Ios, Windows platformlarından linkere tıklayarak yükleyebilirsiniz.

Salon Filmlerini Satın Almak (Digitürk Film Satın Alma)

ipucu

Digigude Uygulaması ile izlemek istediğiniz salon filmlerini seçerek “Satın Al” butonu ile satın alabilirsiniz. Fiyat faturanıza eklenecektir. Ayrıca izlemek istediğiniz salon kanalını digiturkten açarak ekranda yazan bilgilerle sisteme kayıtlı telefonunuz ile sms yoluyla satın alabilirsiniz.

Avantaj Paket kapsamında aylık belirli miktarda ücretsiz salon filmleri izleme hakkınız varsa da Digiguide ile filmi satın al kısmından girip üye girişi yaparak filmi satın alırsanız, faturanıza fiyat yansımaz. Avantaj paketi kapsamında ücretsiz salon filmlerinizi izlemek için aynı şekilde filmi satın alma prosedürünü uygularsınız ancak faturanıza fiyat yansımaz. Yani Salon filmleri paketi alsanız bile salon kanalları sinema kanalları gibi sürekli açık olarak yayın yapmaz, sadece aldığınız film seansı saatinde açılır ve daha sonra kapanır.

Salon Kanallarından Digiguide Uygulaması ile Film Satın Almak

  1. Uygulamayı Açın.wpid-digiguide-digiturk-program-rehberi.jpg
  2. Film Kategorisine Girin.wpid-digiguide-digiturk-program-rehberi.jpg
  3. Fil Kategorisinden Salon Kanallarından birini seçin. Üç salonda da haftalık filmler farklı saatlerde oynatılmaktadır.wpid-wp-1421608937464.jpeg
  4. İzlemek istediğiniz seans saatini seçin.wpid-wp-1421608937469.jpeg
  5. Seçtiğiniz filmin, tanıtım ve fragmanının bulunduğu sayfa açılacak. İzlemek isterseniz “Satın Al” seçeneğine dokunun.wpid-wp-1421608937463.jpeg
  6. Digiturk hesabına giriş sayfası açılacaktır. Giriş yapmak için bilgilerinizi girmeniz yeterli.Digiturk-salon-filmi-satim-alma.jpeg

 

 

 

The Author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme