Mobil Tarayıcılardan Masaüstü Siteye Girme

Küçük boy tablet, akıllı telefon ya da phabletler ile bir web sitesine girdiğiniz zaman bu web sitelerinin kullandığı sistemler gereği veya cihaz tarayıcıları tarafından otomatik olarak sitelerin mobil sürümlerini açabilir. Fakat bazen sitelerin mobil sürümleri masaüstü sitelerde bulunan tüm özellikleri size göstermeyebilir.

Aşağıdaki yöntemleri deneyerek mobil sitelerden masaüstü görünümlere geçebilirsiniz.

1. Tarayıcı Ayarı İle Masaüstü Siteye Giriş.

Girmek istediğiniz web sitesinin masa üstü adresine girin. Site açıldıktan sonra tarayıcı seçeneklerini açın ve “masaüstü site iste” seçeneğini ayarlayın.

Eğer halen mobil site gösteriliyor ise tarayıcıda yazan adrese bakın. Adres m.facebook.com gidi ise başladı m. yı silerek girin. Veya facebook veya mobil.facebook gibi. Bu da olmazsa diğer yöntemleri deneyin.

ipucu

Choreme-masaüstü-site-acma

 

Bazı tarayıcılarda bu ayar tarayıcı ayarları içinde görünüm vb  ayarlar içinde mobil ve tam sürüm şeklinde olabilir. Ayarları oradan değiştirin.

2. Site Özelliklerini Kullanarak Masaüstü Siteye Girin

Girdiğiniz web site mobil sürümde açıldı ise sitelerin menüsünde veya en altında “Masaüstü sürümü” ,”tam sürüm” gibi seçenekleri kullanarak masaüstü sitelere giriş yapabilirsiniz.

3. Farklı Mobil Tarayıcılar Deneyin

Mobil Tarayıcılardan Masaüstü Siteye Girme için yukarıdaki yöntemlerden ikisi de işe yaramadı ise bu yöntemleri farklı tarayıcı uygulamaları ile deneyin.

The Author

2 Comments

Add a Comment
  1. Evlendim ve hesapi kapatmak istiyom

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme