Note 3 Normal Şarj Cihazı

Bildiğiniz gibi Samsung Gaxly Note 3 orijinal şarj aleti ve usb kablosu artık eski modellerden farklı. Daha hızlı veri aktarımı USB 3.0 hızı ve hızlı şarj için geniş girişli bir soket kullanılmış.

 

Bu durum ilk başta farklı bir şarj aleti gibi algılanmış olsa da aslında Samsung Galaxy Note 3 normal şarj cihazı ile yani eski tip samsung android mini usb tip sarj aletleri ile de Şarj olabilmektedir.

Note 3 Normal Şarj Cihazı

Note 3 Normal Şarj Cihazı

Orijinal Şarj Aleti ile Şarj Etmeye Özen Gösterin!

ipucu

Her ne kadar eski tip şarj aletleri ile uyumlu olsa da Volt ve amper değerlerindeki fark nedeni ile eski tip veya farklı bir modele ait şarj aletleri note 3 ün normalden çok daha uzun süre de şarj edebilir. Hatta dandik android şarj aletleri note 3 ü şarj edemeyebilir bile. Ayrıca batarya kullanım ömrü için orijinal şarj aleti kullanmak önemlidir. Bu sebeple zorunlu kalmadıkça eski tip veya farklı modellere ait şarj aletlerini kullanmayın.

 

Samsung Galaxy Note 3 Bataryası Kaç mAh

 

Orijinal Galaxy Note cihazlarının bataryası 3200 mAh dir. Normal kullanımda ortalama 1-1.5 gün süre dayanır. Note 3 ün bir özelliği de normal telefonlardan daha kısa sürede şarj olur.

The Author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme