Radyatör Kaçağı Giderici

IMG_2015012348170Araç Radyatörlerinin su kaçırması ciddi bir problem. Durumu farketmezseniz aracınızın hararet yapması ve motorda ciddi arızalar meydana getirmesi mümkün. Bu nedenle arabanızın Radyatör çatlakları nedeniyle Radyatör Kaçağı varsa yani ön kısımda bulunan peteklerde su Kaçağı varsa bununla ilgili kendi denediğim çözümü paylaşıyorum.

Araç Radyatör ünün hem üst hem de alt kısmında sızıntı şeklinde su kaçağı vardı ve araba su eksiltiyordu. Biraz araştırma ve ustalara sorduktan sonra bu tür Radyatör Kaçakları için Radyatör Kaçağı Giderici ürünler olduğunu ve bunun aracın suyuna katılarak kullanıldıktan sonra Radyatör Çatlaklarını kapatarak sızıntıları önlediğini öğrendim. Ürün olarak bana sıvı olanı tavsiye ettiler. Uygulamak oldukça basit.

Radyatör Kaçağı Giderici Kullanımı

Uygulama şekli farklı kaçak giderici ürüne göre değişebilir fakat benim kullandığım ürün araç su sistemine direk olarak ekleniyor.

IMG_2015012340411

 

 

Aracın Su Koyma Haznesi

Konuya yabancı iseniz aracın cam suyu deposu veya yağ ekleme yeri ile karıştırmayın.

IMG_2015012355115

 

 

The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme
xrated.phpshelltr.info | 520: Web server is returning an unknown error

Error 520 Ray ID: 4cbc737c9a25c77b • 2019-04-23 02:36:39 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.