Android güncellemesi nasıl yapılır?

Samsung, HTC, LG modellerine nasıl Android 5.0 Lollipop güncellemesini yükleyeceğinizi anlatacağız. Samsung Galaxy Note 4 modeli için nasıl güncelleme yapacağınızı anlatalım. Samsung Galaxy Note 4 modeli için güncellemeyi iki farklı yöntem ile güncelleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 4 modeli telefonunuzun ayarlar menüsüne girin, ayarlar menüsünden telefon hakkında menüsüne girin, telefon hakkında menüsünden telefon güncelleme menüsüne girin ve telefon güncellemelerini kontrol et deyin. Burada size bir güncelleme indirileceği ve Wifi ile beraber indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 4 diğer modellere Samsung Kies programı ile beraber bilgisayarınız ile beraber de güncellemeyi yükleyebilirsiniz. Samsung Kies güncellemeyi yüklemek için Wifi bağlantınız olması gereklidir ve başarılı bir güncelleme yapmış olacaksınız.

ipucu

LG G3 ve diğer LG G2 modelleri için güncellemeyi yüklemek için LG telefonunuzdan güncelleme merkezi menüsü ile beraber yazılım güncelleme menüsüne girin ve güncellemeyi yükleyin. LG G3 modelleri ve diğer LG modellerine güncellemeyi yüklemek için yapmanız gereken akıllı telefonunuzun güncellemeyi indirip kendi kendine otomatik olarak kendi kendine yüklemesidir.

LG modelleri için LG PC Suite ile beraber de güncellemeyi yükleyebilirsiniz. LG PC Suite ile beraber daha kolay ve daha güvenli güncelleyebilirsiniz. Güncelleme ile beraber daha fazla özelliğe sahip olacak LG modellerinde güncellemeyi yaptıktan sonra USB kablosunu çıkarabilirsiniz ve diğer seçeneklerle beraber LG modellerini güncelleyebilirsiniz.

HTC modellerinde ise güncelleme HTC ayarlarından güncelleme menüsünden güncelleme seçeneğini seçmelisiniz ve güncellemeyi başarılı olarak yapmalısınız. Diğer akıllı telefonlar için güncelleme yapmak her zaman bu kadar kolay olmayabilir ancak güncellemeler her zaman bu güncelleme menüsünden yüklenmeyebilir. Samsung, LG, HTC modellerinde güncellemeyi yapmak için şarjınızın tam olması gereklidir. Şarj tam olmadığından kullanıcı akıllı telefonunda başarılı bir güncelleme yapamayacaktır ve başarılı akıllı telefon kullanamayacaktır.

The Author

Teknoloji Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme