HTC One M7 için Android 5.0 Lollipop

HTC’nin en yeni akıllı telefonu HTC One M8 modeli Android 5.0 Lollipop güncellemesine güncellenmişti. Android işletim sisteminin en çok kullanılan sürümü Android 4.4.2 KitKat güncellemesinden sonra Android 5.0 Lollipop güncellemesi yayınlanacak ve kullanıcıların akıllı telefonlarında ilerleyen aylarda en çok kullanılan işletim sistemi olacak.

ipucu

Android işletim sistemi kullanıcıların daha fazla yeni özelliğe sahip olmasından daha çok kullanıcılara sunacağı yeni özellikler ile beraber daha fazla yeni özelliğe sahip olacak. Bakalım Android işletim sisteminin en güncel sürümü Android 5.0 Lollipop güncellemesi daha fazla yeni özelliğe sahip olacak. Samsung Galaxy modelleri için ilerleyen aylarda yayınlanacak olan güncelleme kullanıcılara sunacağı yenilik ile beraber daha fazla kullanıcının beğenisini kazanacak.

HTC modellerinden sonra Samsung Galaxy modelleri için yayınlanacak olan güncelleme ile beraber kullanıcılar yeni akıllı telefonlarında daha fazla özelliğe sahip olacak. Samsung Galaxy modellerinden sonra LG modelleri için yayınlanacak olan güncellemenin ilerleyen aylarda kullanıcıların beğenisine sunulacak.

The Author

Teknoloji Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme