HTC One M8i çok yakında geliyor

HTC One M8i modelini üretecek. Android işletim sistemine sahip akıllı telefonları ile beraber kullanıcılara en yeni tasarım ve en yeni özellikleri sunan HTC One M8i modelinde kullanıcılara daha yeni özellikler sunacak. Android işletim sistemine sahip HTC One M8i modelinde kullanıcılara sunacağı yeni özellikler ile beraber tasarım olarak en iyisini donanım olarak en iyisini yazılım olarak Android 5.0 Lollipop ile kullanıcıların beğenisini kazanacak.

HTC One M8i modelinde kullanıcılara sunulacak olan özellikler ve diğer akıllı telefonlardan başka yeni özellikler sunacak olan şirketin HTC One M9 modelinden önce HTC One M8i modelini üreteceği açıklandı. Twitter Upleaks tarafından yapılan açıklamada şirketin yeni akıllı telefon üzerinde çalıştığı bu akıllı telefonun Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefon olduğu ve daha net daha canlı bir tasarıma sahip olacağı açıklandı. Upleaks Evleaks kadar olmasa da Multiple Skleroz hastası olduğundan dolayı sızıntı yapmaya bırakan Evleaks’ın yerine akıllı telefonları Twitter üzerinden sızdırıyor. Akıllı telefonların sızıntıları ile beraber kullanıcılara her geçen gün daha fazla yeni bilgi veren Leaks yeni yaptığı açıklamada HTC One M8i modelinin özelliklerine yer vermedi ancak Leaks tarafından yapılan açıklamada HTC One M8i modeli olacağı, HTC One M8i modelinin ilerleyen aylarda HTC One M9 modelinden önce satışa sunulacağını açıkladı. HTC One M8i modelinde kullanıcılara sunulacak özellikler arasında her ne kadar HTC One M9 modeli kadar fazla özellik sunulamayacak olsa da şirketin yeni planlarında başarılı bir akıllı telefon olacak olan HTC One M8i modeli tasarımsal olarak Android 5.0 Lollipop güncellemesinin tasarımına sahip olacak. Bakalım yeni akıllı telefonda kullanıcılara ne gibi yeni özellikler sunulacak?

Sеri 0PKV

HTC Onе M8 ilе nеrеdеуsе ауnı bоуut vе аğırlık

615 MSM8939 Quаlсоmm Snаpdrаgоn işlеmсi (4 çеkirdеk + 1.7 GHz@ 4 çеkirdеk + 1 GHz )

1080 x 1920 piksеl çözünürlüğе sаhip 5-inç еkrаn

2GB RAM DDR3

16GB Dеpоlаmа

ipucu

Sеnsе 7.0 ilе Andrоid 5.0

LED flаş ilе 13 MP vе 2 MP оlmаk üzеrе çift аrkа kаmеrа

Özçеkim için оptimizе еdilmiş 5 MP ön kаmеrа

BооmSоund

NFC

Bluеtооth 4.1

Mikrо-SD уuvаsı

3000 mAh Pil

Gri, аltın vе gümüş rеnklеri ilе gеlесеk оlаn HTC Onе M8i şimdilik Asуа’dа satışa sunulacak. HTC yeni akıllı telefonunda bu özelliklere yer verecek ancak akıllı telefonun özelliklerinin arasında bulunan batarya özelliği diğer akıllı telefonlara göre daha fazla yeni özellik ve daha fazla bataryaya sahip olacak. Android işletim sistemine sahip olacak olan akıllı telefonun genel özelliklerine bakıldığında her ne kadar amiral gemi modeli HTC One M9’a yaklaşamasa da LG G3 modelleri ile beraber rakip olacak olan bir akıllı telefon olacak. Türk kullanıcılara sunulmayacak olan akıllı telefon Asya’da satışa sunulduktan sonra paralel ithalat olarak ülkemizde mağazalarda raflarda yerini alacak. Bakalım HTC One M9 modeli tasarımının yanında ne gibi yeni özelliklere sahip olacağı bilinmeyen modelin özellikleri nasıl olacak? HTC One M9 modelinin özelliklerine bakıldığında akıllı telefonun kullanıcılara sunacağı daha fazla yeni özellik yer alacak ve HTC One M9 modeli ile beraber kullanıcıların beğenisini kazanacak.

The Author

Teknoloji Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme