Samsung düşüyor

Nokia ve BlackBerry batış noktası ilerleyen aylarda kaçınılmaz bir gerçek ancak bugün gelen bilgilere göre Samsung düşüş yaşayacak. Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Note 3, Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy S6 modelleri ile beraber başarılı satış rakamlarına sahip olacak olan yeni güncellemeler ile beraber başarılı olacak Samsung yeni akıllı telefonlarında daha başarılı satış rakamlarına imza atacak.

ipucu

Android işletim sistemi ile beraber başarılı satış rakamlarına imza atan Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar üreten Windows Phone telefonları üretmekten son anda hayır diyen Samsung şirketinin gelirlerinde düşüş yaşanıyor. Bu düşüşün nedeni Samsung Galaxy Note 4 modellerinin ve Samsung Galaxy Note 4 Edge modellerinin tam olarak beklenen satışı yapamadığı nedenlerinden kaynaklandığı açıklananlar arasında.

Android akıllı telefonlarında sürekli olarak yeni akıllı telefonlar üreten Samsung ilerleyen aylarda yeni akıllı telefonlarında kullanıcılara daha rahat, daha yeni özellikler sunacağı akıllı telefonlar tanıtacak. Bakalım Samsung gelirleri artacak mı?

Updated: 7 Şubat 2015 — 21:03

The Author

Teknoloji Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme