Windows Phone 10 güncellemesi yayınlandı

Windows Phone 10 güncellemesi yayınlandı. Windows Phone 10 güncellemesi ile beraber her geçen gün daha fazla kullanıcı sayısına sahip olacak olan Microosoft yeni akıllı telefonlarında kullanacılara sunduğu yeni özellikler ile beraber hem daha fazla kullanıcı sayısı hem daha fazla Windows kullanıcısına yer verecek ve yer verecek Windows Phone 10 güncellemesi ile beraber Windows Phone 10 güncellemesini daha fazla yeni özellik ile beraber güncelleyecek.

ipucu

Windows Phone 10 güncellemesinin en dikkat çeken noktalarından Windows Phone 10 Windows Phone akıllı telefonlarda daha fazla yeni özelliğe sahip olmasının yanında kullanıcılara daha yeni özellikler ve daha yeni işletim sistemi sunacak. Bakalım Windows Phone güncellemesi ilerleyen aylarda kullanıcıların beğenisini kazanacak mı?

Windows Phone 10 güncellemesini akıllı telefonlarınıza yüklemek için en az 8gb alan ile beraber akıllı telefonunuzun şarjının tam olduğundan emin olmanız gerekiyor. Bakalım Windows Phone 10 güncellemesi kullanıcıların beğenisini kazanacak mı?

The Author

Teknoloji Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme