Windows Phone 10 önizleme nasıl yüklenir?

Windows Phone 10 bugün yayınlanıyor. Windows Phone 10 güncellemesi ile beraber daha fazla kullanıcı sayısına sahip olacak olan Microsoft yeni akıllı telefonlarında kullanıcılara sunacağı özellikler ile beraber daha fazla yeni özelliğe sahip olacak ve daha fazla yeni özelliğe sahip olmasından daha çok kullanıcıların beğenisini kazanacak.

ipucu

Windows Phone 10 güncellemesini yüklemek için öncelikle buradan Hotmail hesabınız veya Microsoft hesabınızla giriş yapın, oturum aç deyin ve başlarken seçeneğine tıklayarak en son Windows teknolojisi deyin. Bu adımdan sonra İnsider ile beraber Windows Phone 10 güncellemesini akıllı telefonlarınıza yükleyebileceksiniz. Windows Phone 10 güncellemesini bu adımdan sonra teleofonunuza buraya tıklayarak bu uygulamayı yükleyin ve güncellemeleri denetlemeyi deneyin. Windows Phone güncellemeyi bulacak ve akıllı telefonunuza otomatik olarak yükleyecektir.

Windows Phone 10 güncellemesini yükledikten sonra Windows Phone 10 güncellemesi başarılı bir kullanıcı sayısına sahip olacak. Yapamadığınız herhangi bir adım olursa bizlere yorum yazarak destek alabilirsiniz. Windows Phone 10 güncellemesini ilerleyen saatlerde güncelleyebileceksiniz.

The Author

Teknoloji Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme