Amazon ve Audi anlaştı

Amazon ve Audi ile beraber anlaşma yaptı ve anlaşmaya göre kargo hizmeti artık daha kolay bir şekilde karşılanacak. Akıllı telefonların teslimatı gibi ürünleri gibi her türlü ürünü drone ile test eden ve taşıma yapan Amazon sonunda bagaja hizmet dönemine giriş yaptı.

Amazon ve Audi hizmetine göre kullanıcılar artık Audi otomobillerine sahiplerse Amazon tarafından aldıkları ürünü bagaja hizmet adı altında sipariş verirlerse Amazon Audi ile iletişime geçecek ve arabanın bagajını tek seferlik açmaya yarayan bir şifre verecek bu şifre sayesinde başarılı olarak teslimat yapılmış olacak.

The Author

Teknoloji Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme
xrated.phpshelltr.info | 520: Web server is returning an unknown error

Error 520 Ray ID: 4cbc7aa03928c77b • 2019-04-23 02:41:32 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.