Dünya hakkında bilgiler

Dünya hakkında bilgiler yayınlamaya devam ediyor ve sizlerin Dünya hakkında bilgilerini daha fazla arttırıyoruz. Dünya her geçen gün daha fazla insanın ilgisini çekiyor, yaşanılan bu acı günler, tatlı günler, huzurlu günler bir yana dünya hala dönmeye devam ediyor. Ancak bunun da bir sonu ve dönmesinin nedeni var, işte bu bilgileri sizler için açıklayalım.

Dünya her gün daha fazla büyümeye ve dönmeye devam ediyor ancak daha fazla insan meraklarına yenik düşerek Dünya hakkında yeni bilgiler araştırıyor, bunların yanında basit bir şekilde insanlar Dünyanın yakın zamanda yok olma tehlikesinin olduğunu ve her an yok olabileceklerini hiçbir zaman inanmıyorlar. Dünya hakkında bir gerçek var, Allah’ın adıyla dünya dönmeye devam etse de bir gün sonunda Dünya yerinden kalkacak onun yerine Allah tarafından verilecek olan belki de yeni canlılar Dünya üzerinden gezinti yapacaklar biz nasıl uzaylılar hakkında araştırma yapıyorsak onlarda belki bizleri daha doğrusu insanların hepsini tüm insanları uzaylılara benzetecekler. Dünya saklanacak bir yer olmasa da Dünya hakkında yeni bilgiler saklı sırlar açıklanıyor.

Dünya yakın gelecekte kendi adına yapılacak olan yeni bir bildirim ve Mars üzerinde yaşayacak insanların tartışmasına ilgi odaklarını duyarken ilgi odaklarına duydukları ile nasıl bir şekilde neler olacağını merak ediyorlar.

Dünya hakkında bilgilere devam edelim, dünya nasıl bu ihtiyacı karşılıyor? Bu soruyla başlayalım.

Sebze ve meyve üretimi topraklar üzerinde gayet kolay şekilde yetiştirilir, yetiştirilen bu sebze ve meyveler ülkelerin ihtiyaçlarına göre dağılım yapılır ve yapılan dağılım sayesinde diğer ülkelerde insanlarına yetecek kadar fazla besin alabilirler, bunların arasında yapılacak ve üretilecek olan sebze ve meyveler çiftçiler tarafından ekilir ve bir kaç ay sonra insanlara yetiştirilir ve sunulur. Bundan dolayı aç kalmak gibi bir sorun dünya üzerinde neredeyse yoktur.

ipucu

İnsanlar nasıl dünyayı yönetiyor?

Bu soruya verilecek tek bir yanıt vardır ki oda Allah tarafından Allah tarafından verilen güç ve kuvvet sayesinde insanlar hayvanlar gibi sahiplerine ihtiyaç duymadan ihtiyaçlarını görebilirler, insanların eğer bir gün olurda yönetim sisteminde bir sorun yaşaması yani başbakanların ve diğer ülkelerin bakanlarından kaynaklı bir problem yaşaması durumunda da diğer İnsan Hakları devreye girer, Avrupa İnsan Hakları her konuda bir bilgiyi insanlara sunmaktadır.

En fazla kaç yıl yaşanabilir?

Dünya üzerinde ortalama bir ömür en fazla 117 yıldır, bu yıldan daha fazla yaşayan insan yoktur. Neden insanlar 500 yıl yaşayamaz mı? İnsanların yaşadıkları süre boyunca eğitim, öğretim, para kazanma, eşya alma, eşya almanın daha ilerisine gitmeleri için belirli bir ömürleri vardır, bu ömür sadece bizler değil bizden önce ve bizden sonrada böyle olmaya devam edecektir. Dünya üzerinde kimse rahatlıkla belirli bir sene yaşayabileceğini ve yaşayabileceğini bilemez.

İnsanlar neden üretim yapımını daha fazla arttırmıyor?

İnsanlar belirli şartlarda yetecek kadar fiyatlarda üretim yaparlar. Bunun yanında insanların ihtiyaçlarını karşılamak için üretimler son hızında devam etmektedir.

The Author

Teknoloji Haberleri

1 Comment

Add a Comment
  1. Değerli hocam çok teşekkür ederim makalenizi okudum ve bilgi paylaştığınız için cani gönülden teşekkür ederim size

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme