Dünyayı su basarsa sağ insan kalacak mı?

Dünyayı su basarsa insanlara neler olur? Bu soruya bilim dünyası şuana kadar her ne kadar doğru yanıt veremese de kullanıcıların meraklarını gidermek amacıyla dünyanın sular altında kalması durumunda dünyanın ne olacağını merak ediyorsunuz. Bunu merak ediyorsunuz ancak bunun sonunda neler olabileceğini düşünmek bile istemezsiniz. Dünya haberlerine gelen ilgilerden ve gelen sorulardan sonra yaptığımız araştırmaların sonuçlarını ve nedenlerini sırasıyla sizler için sırasıyla sıralayalım..

1- Tüm insanlar ölecek dünya hep su altında kalacak.

Birinci ana neden tüm dünyanın su basmasından sonra tüm insanların ve canlıların öleceği, su basmasından sonra dünyanın sürekli olarak sular altına kalacağı ve bitkilerin bile artık yetişemez hale geleceği bir yer haline geleceği iddia ediliyor. Eğer bu neden olursa ki gerçek olduğunu düşünmek bile istemiyoruz dünyanın sonu kötü bir şekilde olmasa da yüzme ve suların altında kalması dünya için felaketleri getirirdi.

2- İnsanlar ölecek sular çekilecek.

İkinci neden olarakta insanların öleceği ancak insanlar öldükten sonra suların yavaş yavaş toprak tarafından emileceği ve bundan dolayı insanların da gelecek nesillerle devam edebileceği iddia ediliyor ve iddia edilirken insanların bundan habersiz olarak sular çekildiğinde ortaya çıkacak.

3- Bazı insanlar sağ kalacak ancak yemeksizlikten ölecek.

ipucu

Bazı insanların su basmasından sonra sağ kalacağı ve bir yerlerde sığınacağı ancak daha sonralarda açlıktan dolayı öleceği iddia ediliyor, eğer bu olursa insan ırkı bir süre daha ilişki ile beraber insanların neslini çok uzun süre olmasa da belirli bir süre daha devam ettirebilir ve devam ettirmesinden daha çok sadece dünyaya hakim olacaklarından bir süre sonra dünyanın tekrar insansız bir yer haline geleceği ve suların da çekilmeyeceği iddia ediliyor.

4- İnsanlar ölecek, hayvanlar sağ kalacak.

İnsanlar ölürse hayvanlar nasıl sağ kalır? Sorusuna da verecek yanıt elbet var, insan ırkı belirli şartlarda doğa olaylarına dayanabilecek kadar donanımlıdır ve donanımı sayesinde dayanma gücü git gide daha fazla azalsa da hayvan ırkı böyle değildir. Sokakta bulduğu bir yiyeceği yiyerek yıllar boyunca hayatına devam edebilecek hayvanlar varken insan ırkı her bulduğunu yapamaz ve sokakta bulduğunu yiyemez. Temiz su ihtiyacını da gideremeyeceğinden dolayı insan ırkının yaşamayacağı ancak hayvan ırkının belirli bir süre daha yaşayacağı yine nedenler arasında yer alıyor.

5- Dünya küresel ısınmadan dolayı sona erecek.

Bu nedende de insanların sularda ölecekleri ancak öldükten sonra dünyanın küresel ısınmadan dolayı git gide ısı gücünün fazlalaşmasınan dünyanın daha fazla eriyeceği ve sona ereceği bu erimenin sonucunda hiçbir insan ırkının da kalmayacağı iddia ediliyor.

6- Bu nedenler neden olabilir?

Dünya insan ırkı tarafından yönetilen bir seçim biçimine sahip olsa da bazı seçim biçimlerinin yanlış olması ve bazı seçim biçimlerinin dünyaya aykırı olmasından kaynaklanan örneğin barajlarda yeterli su miktarı yokken barajlara su verilmemesinden sona erebilir. Bu nedenler hep bir nedenler olarak kalacak olsa da dünyanın sonu sel ile sona erebilir.

The Author

Teknoloji Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme