Google mobil arama sonuçlarını hızlandırdı

Google bugün yaptığı yeni bir açıklama ile beraber mobil arama sonuçlarının hızlandırıldığını açıkladı. Google+ hesabından açıklama yapan Google kullanıcılarına artık mobil arama özelliğini daha fazla geliştirmek için daha hızlı bir arama sonucu için elinden geleni yaptığını ve artık Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda hızlı arama sonuçlarının yer alacağını açıkladı.

Google tarafından açıklama yapan Google kullanıcılarına daha farklı ve daha güncel bir arayüz sunmasının yanında daha hızlı arama seçeneklerinin olması için mobil aramaların SEO açısından da güncellendiğini kendi hesabından yaptığı açıklama ile açıkladı.

ipucu

Google tarafından yapılan açıklamada kullanıcıların artık Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar üzerinden daha başarılı arama sonuçlarının bulunması ve aranması için kullanıcılarına bugünden Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlardan yaptıkları aramaları ”sizler için daha kolay” sloganı ile beraber güncellediklerini açıkladı. Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlardan arama yapmak için artık daha kolay arama sistemleri ve arama motorunu kullanarak daha başarılı bir arama yapabilirsiniz.

21 Nisan tarihinde mobil arama sonuçlarında mobil sitelere daha fazla değer vereceğini açıklayan Google kullanıcılarına artık mobil arama siteleri üzerinden sonuçlar sunacak ve sunacak olduğu sonuçlar ile beraber sitelerin hangisinin mobil versiyon olduğunu robot sistemleri tarafından belirleyecek. Bu sistemin işlemesi ve bu sistemin daha iyi işlemesi için Google.com sürekli olarak çalışmalara devam ediyor ve yaptığı açık kod çalışmaları ile beraber sitelerinize mobil tasarım kurmanız yada haber scripti satın almanız sizler için şimdiden en iyisi ve çok iyisi olacaktır.

The Author

Teknoloji Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme