Google reklam şartlarını güncelledi

Google yeni bir şart daha koydu. Google tarafından kullanıcılara sunulan yeni reklam anlaşması kullanıcılar tarafından sürekli olarak tartışılıyor ve neden olduğu tam olarak bilinmeyen nedenlerden dolayı maalesef şirket tarafından reklam şartlarında herhangi bir değişiklik yapılmıyordu. Bugün ise Google Adsword reklam şartlarında güncelleme yaptı.

Google tarafından kullanıcılara ve yayıncılara yapılan uyarıda bundan sonra artık görsellerin bile önemli olacağı ve banlanma riski olmaması için kullanıcı hesaplarında reklam koşullarına bir defa bakuılmasına gerektiği açıklandı. Google reklam şartlarına bakıldığında şirketin +18 sitelere reklam vermeyeceği tekrar açıklandı. +18 sitelere verilen reklamlar ve hesaplar bir kaç gün içerisinde banlanacaktır.

The Author

Teknoloji Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme
xrated.phpshelltr.info | 520: Web server is returning an unknown error

Error 520 Ray ID: 4d94dedaeeecc779 • 2019-05-19 08:58:41 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.