Sağlık sistemi neden bu kadar zıt!!!

ipucu

Normalde hastalar sağlık sisteminden şikayet eder ve neden böyle? Bu devlet nerede? Bu devlet nasıl sağlık sistemi yapıyor? Sorusunu hastaneye girdikleri saniye sormaya başlar. Bugün aile yakınlarımın yaşadığı sağlık sorunundan dolayı bu haberi daha doğrusu haber niteliğindenki bilgiyi ve deneyimleri anlatmak için sizlere yazıyorum. Öncelikle yaşanan sağlık sorunları hastaların elbet iyileşmesini sağlamak için yapılıyor ancak basit bir teknik ile halledilecek olan sağlık sorunları doktorların bazıları tarafından %90 doktorlar tarafından kaynaklanıyor. Eğer bir hastaneye giderseniz yaşayacak olduğunuz sorunları sizlere bugün sıralamak istiyorum.

  1. Yoğun bakımda zili çalmak zorunda ve içeriye adım atmamak zorundasınız. Eğer adım atarsanız uyarılır ve çıkarılırsınız.
  2. Yoğun bakıma giden yolda daha doğrusu üst katlara çıkan yolda güvenlik sizi kandırabilir, bugün benim yaşadığım sorunlardan bir tanesi. (Yoğun bakım 3. kat nerede? Sorusuna bilmiyormusun ben seni burdan geçerken görmedim hasta kabul yerinden girebilirsin açıklaması yapıldı. Daha sonra diğer kapıdan girince arayıp öğrendiğinde bilgi aldı ve doğru deyince doğru yolu gösterdi)
  3. Eğer devlet hastanesi ise maalesef ki emin olun her bir alet ya demirleri soyulmuş yada düzgün değildir.
  4. Eğer bir devlet hastanesi ise yine aynı şekilde yatakları özel hastane gibi değildir ve örtülen örtüler değiştirilmez. Bir çok hastanede böyle.
Updated: 26 Mayıs 2015 — 20:14

The Author

Teknoloji Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme