Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri İncelemesi!

Kamp yapanlar veya ormanlık alanlara sürekli olarak giden genç erkekler ve kadınlar bilirler ki gece ne olacağını kimse bilemez, belki güneş enerjisi ile şarj olan bir el feneri belki pilli bir el feneri kullanabilirsiniz ancak asla güçleri 2 saatten fazla gitmez. Bunun nedeni şarjlı olmamasıdır, eğer kaliteli bir el feneri almak istiyor ve 12 saat şarj süresi olsun istiyorsanız tam yerindesiniz. Ormana çok giden insanlar olmasanız bile kamp yapmasanız bile el fenerine her zaman ihtiyaç var, elektrik kesintilerine karşı olsun, karanlıkta kaldığınızda olsun her zaman el feneri yanınızda yani evinizde bulunmalı. Deprem esnasında da ilk alınması gerekenlerden bir tanesi el feneridir.

Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri satın aldık, sizler için ilk günden inceledim. Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri inceledim ancak bu fiyata bu kadar kaliteli bir el feneri alacağım hayatımda aklıma gelmezdi. Hepsiburada.com adlı internet sitesinden aldığım Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri elime alır almaz kaliteli bir his verdi tabii zevkler ve renkler tartışılamaz olduğundan sizler belki tasarım olarak beğenmeyebilirsiniz ancak tasarım açısından benim aldığım mavi renk polikarbon gibi plastik ve yumuşak bir malzemeden üretilmişti. Normalde evde el feneri bulundurmak isteyen insan tiplerinden birisi olarak en beğendiğim 2. el feneri Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri diyebilirim. Her ne kadar daha fazla fiyatla da el feneri almama rağmen ucuz fiyatı ve şarj süresi ile beni çok etkiledi.

Her zaman olduğu gibi madde madde gideceğiz. 1. Madde: Dış tasarım nasıl kaliteli mi?

Detaylı bir inceleme yaptım ve sizler için Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri satın aldıktan sonra hemen inceleyerek sizler için inceleme haberini hazırladım. Hazırlamadan önce karbon bir yumuşak plastikten yapılmış kaplama ve tasarım beni benden aldı diyebilirim. Plastik bir el feneri olsa bile bu kadar kaliteli bir tasarım beklemiyordum desem daha doğrusu olacaktır diyebilirim. Hemen düştüğünde kırılacak bir tasarıma sahip olmayan Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri el feneri her ne kadar çelik olmasa da dayanıklı bir plastikten yapılmış diyebilirim.

Hangi renk alınmalı?

Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri ben mavi renk seçeneğini kullandım, kadınlar için her ne kadar kırmızı renk daha uygun olsa bile erkekler için Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri mavi en iyisi diyebilirim. Ben mavi renk ile beraber oldukça memnun olduğumu da belirtmek isterim, mavi rengin daha canlı durması ve canlı durmasından çok daha fazla dikkat çekmesi birinci unsur diyebilirim. Gerçi renkler ve zevkler tartışılamaz bu konuda istediğiniz rengi alabilirsiniz, benim tavsiyem her zaman olduğu gibi mavi rengini almanız olacaktır, kadınlara da önerim mavi renk olsa da sizler istediğiniz rengi almakta özgürsünüz. Bu konuda seçeceğiniz renk eğer stoklarda yoksa maalesef biraz stok sıkıntısı yaşayabilirsiniz.

Şarjlı mi? Pilli mi?

Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri kendinden şarjlıdır ve herhangi bir kablo olmadan ışığın arka tarafında gizli olan ve elinizle çıkardığınız priz girişi ile beraber Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri istediğiniz her saat dik konumda olmak üzere şarj edilebilir. Şarj olduğunda yeşil ışık, şarj olmaya devam ettiğinde kırmızı ışık yanacaktır.

Kaç saat kullanılır?

Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri 12 saat boyunca şarj süresine sahiptir ve 12 saat kullanabilirsiniz. Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri 12 saat şarj olduktan sonra tam dolu duruma gelecektir sonrasında ise 12 saat kullanım süresine sahip olacaktır. 12 saat sonrasında yine şarj ile beraber Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri şarj süresini çok daha kaliteli kullanabilirsiniz.

Işık kalitesi nasıl? Ne kadar aydınlatır?

Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri denemelerimde çok uzak noktayı bile aydınlattı, ancak zifiri karanlık diye tabir edeceğimiz yerlerde bazen ek enerjiye ihtiyaç duyabilirsiniz, örneğin önünüzü 100 metre görmenizi sağlar ancak tüm ormanı aydınlatmaz, tüm evi ise aydınlatır.

Ayarlanabilir LED ışık sistemi ile enerji tasarrufu yapın!

Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri 3 ve 7 LED enerjisine sahiptir, 3 LED yetecek olduğunda 3 LED kullanarak çok daha uzun süreler kullanabilir ancak çok karanlık olan yerlerde 7 LED kullanarak enerjiyi daha fazla harcamasına daha fazla alanı aydınlatmasına yarar sağlar. Enerji tasarrufu yakın zaman sonrasında ise maalesef kar etmeyecek duruma geldiğinde LED enerjisini 3 LED ile beraber daha uzun süre kullanım 7 LED ile beraber daha fazla alanı aydınlatabilirsiniz.

Kimler almalı? Kaç yaşında kullanılmalı? CE sertifikası var mı? Standartlara uygun mu?

Biliyoruz ucuz bir el feneri olsa bile maalesef her türlü soruya yanıt vermek zorundasınız ve her türlü bilgiyi almak zorundasınız, Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri ile her türlü standartlar daha üstün teknolojiler ile beraber karşılanmakta ve her türlü CE sertifikası bulunmaktadır, ancak aldığınız yere bağlı olarak çakma Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri modellerini de almamaya dikkat ediniz, bunun için en iyi ve en kaliteli ödeme sistemleriyle beraber hepsiburada.com gibi internet sitelerini tercih etmeniz en iyisi olacaktır.

Kaç yaşında kullanılmalı? 

Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri her ne kadar zararlı parçalar içermese de 3 yaş ve üzerinde kullanılmalı, eğer 3 yaşından küçük bir çocuğunuz varsa maalesef el fenerini eline vermeniz 3 yaş ve altındaki çocuğunuz için bazı sağlık sorunları örneğin sürekli gözüne tutması veya parçalarını yemek istemesi, ısırması vs mikrop kapmasına neden olabilir. Bundan dolayı önerimiz ortalama olarak 3 yaş ve üzeri çocuklar tarafından kullanılması olacaktır. Uzmanların da her gün ileri seviyede yaptığı açıklamalara göre LED el fenerleri normal ampül ile çalışan el fenerlerine göre %100 daha sağlıklıdır ve daha uzun süre kullanılmaktadır.

LED yanar mı?

Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri 7 adet LED ile beraber herhangi bir yanma sorunu yaşamamaktadır, eski teknolojilerde olduğu gibi el fenerleri de ampül değil LED ile beraber çalıştığından dolayı el fenerini rahatlıkla kapat aç yapabilir ve uzun yıllar güven ve huzurla beraber kullanabilirsiniz.

Güven ve huzurla beraber kullanacağımız el fenerimiz yani Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri uzun yıllar boyunca her ne kadar başarılı olarak çalışsa da kullanım süresi ortalama olarak 5 yıldır, 5 yıldan sonra bazı enerji kayıpları yaşanabilir.

Son! Fiyatı ne kadar? Nereden alınmalı?

Petrix TL1001 Şarjlı El Feneri ne kadar diye soracak olursanız her siteden siteye göre değişir, ancak ben hepsiburada.com üzerinden indirimli olarak kargo ödemesi yapmada 10TL ücret verdim ve satın aldım. Sizlerin de alacak olduğu yer hepsiburada.com olmasını tavsiye ederim ancak hepsiburada.com üzerinden almak istemezseniz diğer sitelerden daha fazla fiyata ve daha kalitesiz ürünleri de satın almanız risk oluşturabilir. İnceleme haberimizi okuduğunuz için teşekkür ederiz, whatsapptr.com ve basitteknik.com olarak sizlerden gelecek olan inceleme ürünlerini de her zaman güven ve huzur içerisinde inceleyebiliriz.

The Author

Teknoloji Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme