Apple Müzik Akımı Çıkıyor

Apple ın yeni müzik akımı piyasaya çıkıyor, dublaj versiyonunun pazara güçlü bir giriş yapması bekleniyor.

Müzikte devrim olarak anılan bu system için,efsane müzik endüstri figürü olan Jimmy İovine,system geliştiricileri için çok büyük bir kesime hitap etmesi beklenen yıllık konferanslardaki yerini aldı. Apple müzik aynı zamanda beats1 diye söylenen evrensel radio istasyonundan sanatçılarla ve fanlarla irtibat kurma servisini de içeriyor.

Apple müzik konusunda biraz gecikmiş de olsa, çok güçlü avantajları var; müzik şirketleriyle güçlü ilişkileri var , evrensel bir marka, milyonlarca müşterisi var ve itüneş üzerinden kullanılabilen kredi kartları var.

ipucu

Apple musik, 3 aylık bedava kullanımın ardından aylık 9,90usd olarak fiyatlandırılacak. Firma aynı zamanda 6 aile üyesine kadar kullanıma izin veren ve aylık 14,99usd ye gelen aile paketini de müşterilerine sunuyor.

İos 9 un batarya ve güvenlik sistemiyle beraber güncellemesi bu sonbaharda gerçekleşecek. Aynı zamanda ipad için maç-like özelliği ve apple haritalara yeni toplu taşıma uygulaması gelecek.

Sağlıkla ilgili olarak ise apple telefonlara hydration ve ultraviyoleye maruz kalmışları izleyebilen system eklenirken,akıllı evlerde de karbonmonoksit sensoru sistemi kullanılabilecek. Mühendisler bu uygulamaların binalarda kullanım için güzel avantajlar olduğunu söylüyor.

Yazan: Canan Kuzu

The Author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme