EMC XtremIO İntelin Yeni Sunucu Çözümü

EMC XtremIO ile çok daha fazla işi aynı anda yapar ve sizi en iyiye doğru yöneltir.

EMC XtremIO tanıtım videosu için tıklayınız

İntel yeni server sunucu çözümü ile profesyonel düşünen herkesi kendine çekmeyi başarmış gibi görünüyor. EMC XtremIO ile ciddi anlamda performans düşkünlerini heyacanlandırmayı başarmış durumda…

EMC XtremIO-4

Veritabanı depolama. VDI Depolama. Hedef ne olursa olsun, müşterilerin iş operasyonlarının tamamı flash depolama ve kopyalama servisleriyle dönüştürülmesinde XtremIO’dan daha deneyimlisi yok. Fortune 200 şirketlerinin %40’ı bu deneyimden yararlandı. Siz de yararlanabilirsiniz.

TEK BİR GÖREV İÇİN AMACA ODAKLI. SİZİN GÖREVLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK

XtremIO daha önce sahip olmadığınız avantajlar sayesinde, veri merkezinize hız katmanızı sağlayan benzersiz yeteneklerle tasarlandı.

EMC XtremIO-1

BAŞTAN SONA FLASH İÇİN TASARLANMIŞ TEK TAMAMI FLASH DİSK ÜNİTESİ

XtremIO, veri servisleri ve veri azaltımı için harikalar yaratan benzersiz bellek içi yönetime sahip, baştan sona flash için tasarlanmış, ölçeklenebilir tek depolama disk ünitesidir. Eski sistemlerin sınırlamaları artık yok. Bütün yeteneklerini artırmak, maliyeti düşürmek ve yaşam ömrünü artırmak üzere her şey flash için optimize edilmiştir. Sektörün 1 numarası olduğuna şüphe yok.

emc-ecosystem-itegration

HER ZAMAN İÇERİLMİŞ UYGULAMA VE VERİ SERVİSLERİNE SAHİP TEK TAMAMI FLASH DİSK ÜNİTESİ

Akıllıca kaynak kullanımı, yüksek erişilebilirlik, içerilmiş veri azaltımı, şifreleme ve bellek içi yazılabilir kopyalar gibi benzersiz uygulamalar ve veri servisleri elde edersiniz. Sonuç? Üst seviye basitlik, yönetim kolaylığı, tak-çalıştır optimizasyonu, çevik kopyalama servisleri ve kesintisiz kapasite büyümesi.

technical-components

GERÇEK ANLAMDA DOĞRUSAL ÖLÇEKLENDİRME İÇİN OLUŞTURULMUŞ TEK DİSK ÜNİTESİ

XtremIO gerçek bir ölçeklenebilirlik için tasarlandı. Küçükten başlayabilirsiniz ya da en zorlayıcı konsolide iş yükleri için devasa karma okuma/yazma IOPS’larıyla baş edebilirsiniz. Hepsi, ölçekten bağımsız, milisaniyenin altındaki gecikmeyle. Ayarlama gerektirmeden. Sonsuza yakın ölçeklenebilirlikte tutarlı performans, altyapınızın geleceğe hazır olmasını sağlar.

MİMARİ ÖNEMLİDİR

XtremIO’nun mimarisi, ölçekten ve konsolide IO’dan bağımsız olarak depolamanın işleyişini değiştiren, flash için bütünüyle yeni bir başlangıç sunan bir yaklaşımdır. Benzersiz bellek için üst veri, içerik adresleme ve veri koruma özellikleri uygulamalarınızı dönüştürür.

 EMC XtremIO-2

ENTEGRASYON HERŞEYDİR

Veri merkezi dönüşümünden tam randıman almak için bir disk ünitesinden fazlası gerekir. İş sürekliliğinden uygulama entegrasyonları ve entegre sistemlere kadar her şeyin her şeyle bir arada ve iyi bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. XtremIO ekosistemine hızlıca bir göz atalım:

İş Sürekliliği Çözüm Tanıtımını indirin

Vblock 540 Çözüm Tanıtımını indirin

EMC XtremIO SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ..

Hazırlayan: Gülgün TOKER

The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme