twitteraudit.com ile twitter takipçilerinizin gerçekleriğini test edin

Bu yazımızda sizlere www.twitteraudit.com sitesinden bahsedeceğiz.

Günümüzde öyle ajanslar ortaya çıktıki , sosyal medya konusunda birçok ajans yüksek oranda takipçi satışı ile gündeme gelmeye başladı. Hatta birçok ünlü insanında bu ajansları kullanarak çok kısa sürede yüksek rakamlarda takipçi sayılarını arttırdığı durumlarımız arasında yer alıyor.

tanıtım yazısı

Özellikle twitter bu konuda çok suistimallere açık bir platform olma yolunda ilerliyor. Bir çok ajans özel yazılımlar kullanarak , yüksek rakamlarda sahte hesap açmaktalar. Açılan bu hesaplar kendi açtıklara kanallara bağlanarak, düşük ücretler karşılığı isteyenlerin hesabına takipçi olarak atanıyor. Bu tür takipçilere sanal alemde bot takipçisi adı verilmekte.

twitteraudit-2

Twitteraudit.com sitesi ise tam bu noktada verdiği hizmet ile devreye girmekte. Yaptığı işlem ise sorgulattığınız hesabın 5000 er kullanıcı sayısı ile tarayarak, bu takipçilerin hesap oluşum tarihi, attığı tweet sayısı, son tweet ve takip etme oranlarına göre puanlama yaparak o hesabın fake mi yoksa gerçekmi olduğunu analiz ediyor. Tabiki %100 sonuç vermesini bekleyemeyiz. Çünkü bazı insanlar twetter hesabını belli süre ziyeret etmeyip paylaşım yapmaz ise bu tür analiz sistemleri tarafından bot hesap açılımı gibi algılanabilimektedir. Ama genel olarak hesabınızın nekadar gerçek , nekadar fake hesap olduğunu konusunda bizi yönlendirebilecek şekilde sonuçlar verdiği görmekteyiz. Sizde twitter hesabınızdaki takipçilerin nekadarının gerçek olup olmadığını merak ediyorsanız twitteraudit.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Reklam : dumansız satış

The Author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme