Google Reklamları Nedir Nasıl Yararlanılır?

Reklam hayatımızın belki olmazsa olmazlarından biridir. Hayatımızın yaşamımızın her anında demek olur mu bilmem ama reklam gerçekten işe yarar kafasındayım. TV, internet, radyo v.b şekilde verilen reklamlar hayatımıza yön verme çabasında

Bunlardan biride Google reklamları. Bu makalede Google reklamları nedir, nasıl yararlanılır hakkında bilgi sahibi olmaya çalışacağız. Öncelikle Google 4 Eylül 1998 tarihinde özel bir şirket olarak kuruldu ve 19 Ağustos 2004 yılında halka arz edildi. Bu tarihten itibaren arama motoru olarak kullanılan Google da günümüz ve öncesinde olduğu gibi reklam aşamaları başladı. Bu reklamlar genelde teknoloji, tekstil, gıda, makine vb. konularında yayınlanmaktadır.

Google Reklamları

tanıtım yazısı

Şekilde süregelmiş ve halen devam ediyor. Bundan yararlanmak isteyen çoğu kişi olarak bu işin içinde bizde olabiliriz. Blogger, Google reklam vb. Yerlerden kendi başımıza reklam verebiliriz. Bunlardan da ilerleyen sürelerde kazanç elde edebiliriz. Hayatımızın renkleri, gürültüleri, neşesi ve çığlıkları bu reklamlar içerisinde olabilir. Herhangi bir kullanıcı hesabıyla bu işi gerçekleştirmek mümkündür. Yeter ki bilirkişilerden yardım almak isteyelim.

Hayatımızın ilki de sonu da teknolojiden yana. Teknolojiyi geliştiren belki beyin olabilir ama halka sunan da reklamdır. İyi ve güzel bir şekilde kullanıldığı taktirde hayatımızı ve yaşamımızı belki daha güzel alanlara yelken açabilir.

 

Reklam : dumansız satış

The Author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme