LG V20 Bir İlke İmza Atacak!

tanıtım yazısı

LG V20 cephesi bu kez resmi makamlardan gelen açıklama ile gündemde. Tanıtım tarihi 6 Eylül olan akıllı telefon, yeni nesil mobil dünyasında bir ile imza atacak. İlk defa V20’de sizlerle buluşacak özellikler karşınızda.
2016 yılındaki amiral gemisi olan akıllı telefonu G5’te hedeflediği satış rakamlarına ulaşamayan LG, ağırlığını V20’ye vermiş durumda. Kesin tanıtım tarihi 6 Eylül olarak belirlenen yeni nesil telefonun tasarımıyla alakalı ilk görüntüler internet aracılığıyla bekleyenleriyle buluştu.
LG V20 cephesi bu kez resmi makamlardan gelen açıklama ile gündemde. Güney Koreli teknoloji devlerinden bir diğeri olan LG, V20’de kullanacağı 32-bit Quad DAC ses özelliğini telefonun tanıtımından önce resmen duyurdu.
Yüksek performanslı ses ve analog aygıtlarında başı çeken firma ESS Technology ile LG arasında ilk defa V10 modelinde başlayan ortaklık V20’de de devam edecek.
LG V10’da kullanılan 32-bit Hi-Fi Dac ses teknolojisinden sonra V20’de geleneksel DAC dönüştürücülerine kıyasla ortamdaki gürültüyü %50 daha fazla indirgeyen 32 bit Quad Dac teknolojisi kullanılacak.
Söz konusu ses dönüştürücüsü mobil dünyada ilk defa LG V20 modelinde bulunacak. Böylece V20 kullanıcıları telefonla müzik dinleme konusunda herkesten bir adım öteye geçerek üstün kaliteye erişecekler. Temiz ve net bir ses kalitesini yaşayacaklar.
İlk gelen bilgiler ışığında LG V20, modelinin multimedya konusunda yakaladığı başarıları daha da ileri bir noktaya getirmeye kararlı görünüyor.
Yine gelen ilk sızıntılar ışığında LG V20’de modüler bir tasarımın benimseneceği görülmekte. Bu kez çift arka kamera kullanılacak olan ileri seviye üründe 5.7 inç ile 2.1 inç ebatında çift ekran bulunması bekleniyor. LG V20 gün geçtikçe gün yüzüne çıkan yeni üstün özellikleriyle birlikte beklentileri karşılayarak G5’ten dolayı üzgün olan LG’nin yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

Reklam : dumansız satış
Updated: 13 Ağustos 2016 — 07:23

The Author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme