Denizbank Genç Çiftçi Kredisi İle Üreticiye Destek Oluyor!

Denizbank ülkemizde faaliyetine başladığı günden bu yana bilhassa çiftçilere sunduğu kredi olanaklarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda. Denizbank’ın çiftçilere sunduğu birbirinden özel kredi olanakları, uygun faiz oranları ve ödeme erteleme seçenekleri ile ön plana çıkıyor.

Denizbank Genç Çiftçi kredisi uyarınca müşterilerine sunduğu kredi kapsamında aylık yüzde 1,29 faiz oranı ile likidite olanağı sağlamaktadır. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın Genç Çiftçi Hibe Destek Programı uyarınca “hibe” ödemesi almaya hak kazanan çiftçilerin faydalanabildiği kampanya kapsamında vade de tam 7 yıla kadar uzanmakta. Bankanın çiftçinin ektiği ürün uyarınca hasat vadesine göre 18 aya varan “ödemesiz dönem” olanağına da sahip olduğu krediden faydalanmak için Denizbank Şubeleri ile görüşmek yeterlidir.

Denizbank Çiftçi Kredisi Örnek Hesaplama!

Denizbank tarafından sunulan kredi kapsamında likidite edinmek isteyen ve üretimindeki devamlılığı sağlamak isteyen çiftçilerimiz, azami 7 yıl vadeli olarak kredi edinebilmektedirler. Denizbank genç çiftçi kredisi dahilinde 20 bin Türk Lirası finansman edinen ve edindiği finansmanı 7 yıl vade ile geri ödemek isteyen müşterinin bankaya geri ödemesi gereken yıllık ücret 5 bin Türk Lirası olmaktadır.

Denizbank genç çiftçi kredisi uyarınca 20 bin Türk Lirası nakit kullanan üreticiden bir defaya mahsus olmak üzere takribi 245 Türk Lirası sigorta bedeli tahsil edilmekte ve bu bedel 7 yıllık vade için geçerli olmaktadır. Denizbank’ın söz konusu kredi ürününden faydalanmak isteyen müşterilere uygulanacak aylık yüzde 1,29’luk faiz oranı, kredi tutarı farkı olmaksızın krediye ek olarak 3 adet ürün (TARSİM Sigortası, Bağ- Kur ödemesi ve fatura ödeme talimatı) alan müşteriler için geçerli olmaktadır. Kredi hakkındaki detaylı bilgi Denizbank şubelerinden edinilebilmekte ve başvuru işlemleri Denizbank şubelerinden yapılabilmektedir.

The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Seo Tools Frontier Theme