Denizbank Sektörel KOBİ Kredileri

Denizbank, ülkemiz ekonomisinin can damarı konumunda olan KOBİ’lere birbirinden avantajlı krediler sunuyor. Nefes Kredisi dahilinde sektör ayırt etmeksizin KOBİ’lere yıllık yüzde 9,9 faiz oranından kredi olanağına aracılık eden banka, bunun haricinde sektör bazlı olarak birbirinden avantajlı KOBİ kredileri oluşturmuş durumda.

Denizbank sektörel KOBİ kredileri kapsamında;  mobilya sektörü kredileri, turizm kredileri, kırtasiye sektörü kredileri, servis ve taşımacılık sektörü kredileri, otomotiv yan sanayi kredileri ve eczane kredileri vermektedir. Denizbank KOBİ kredileri ile bahse konu sektörlerde faaliyet gösteren işletmeler bankadan kredi kullanarak nakit sıkışıklıklarını giderebilmekte yahut yatırımları için fon edinebilmektedirler.

Denizbank Turizm Kredileri

Turizm sektöründe faaliyet gösteren hemen her kuruluşun başvurabileceği ve bankaca uygun görülmesi halinde kullanabileceği kredilerdir. Azami 84 aya kadar kullandırılabilen kredilerin nihai vade süresi Denizbank tarafından tayin edilmektedir. Kredilerin faiz oranı ise işletme özelinde Denizbank tarafından belirlenmektedir.

Denizbank Kırtasiye Sektörü Kredileri

Denizbank müşterisini düşündüğünü kredi özelinde göstermiştir. Kırtasiye sektörü kredilerinde Nisan ile Eylül ayları aralığında kullanılan kredinin geri ödemesi talep edilmemektedir. Diğer aylarda ise bankaya eşit taksit ödemesi yapılabilmektedir. Kırtasiye kredilerinde azami vade 36 aydır.

Denizbank Servis ve Taşımacılık Sektörü Kredileri

Okulların kapalı olduğu ve servis esnafının yeterli kazanç sağlayamadığı Haziran ile Eylül ayları arasında ise Servis ve Taşımacılık Sektörü Kredisi kullanan müşteriden Denizbank ödeme talep etmemektedir. Bu kredide de azami vade 36 ay olarak tayin edilmiştir.

Denizbank Otomotiv Yan Sanayi Kredileri

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren KOBİ’lerin kullanabileceği kredi türüdür. Kredi yıl içinde nakit akışının düşük olduğu Temmuz ile Kasım arası aylarda geri ödemesizdir. Denizbank diğer 7 ayda eşit taksitli olarak kredisinin ödemesini talep etmektedir.

Denizbank Eczane Kredileri

Banka, sağlık sektörünün en önemli aktörleri arasında yer alan Eczacıları da düşünerek finansman ürünü hazırlamış ve sektörün hizmetine sunmuş durumda. 100 bin Türk Lirası’na kadar 3 ayda bir geri ödemeli kredi olanağı tanınan eczaneler için Denizbank tarafından belirlenen maksimum vade 36 aydır.

Denizbank Mobilya Sektörü Kredileri

Denizbank mobilya sektöründe faaliyet gösteren işletmelere uygun vade ve faiz oranları ile kredi olanağı tanımaktadır.  Yatırım kredileri kapsamında azami vade 36 aydır.

Kredi Başvuru evrakları için tıklayınız.

The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Seo Tools Frontier Theme