ICBC Turkey Bank’tan Yüksek Faizle Kazandıran Mevduat Hesabı!

ICBC Turkey Bank, yeni müşteri kampanyası uyarınca, mevduat sahibi müşterilerine yüksek faizle getiri olanağı sunmaktadır. Nakdinin durduğu yerden getiri sağlamasını isteyen ve enflasyon karşısında erimesini istemeyen vatandaşlar için ICBC Turkey Bank hem Türk Lirası hem de döviz cinsinden mevduatlara faiz vermektedir.

Türk Lirası Vadeli Mevduatlar için yüzde 14,50 seviyesinde faiz oranı sunan banka, Dolar Vadeli Mevduatlar için yüzde 4,25 düzeyinde faiz oranı belirlemiştir. Euro Vadeli Mevduatlar için faiz oranı aylık yüzde 2 olarak tayin edilen faiz oranı müşterilerin kampanya koşullarını sağlamaları durumunda ilk 1 ay için önerilmektedir.

Vadeli Hesap Limitleri!

ICBC Turkey Bank, vadeli hesap sahiplerine sunduğu faiz oranları bütün meblağlar için vermemektedir. Mevduat sınırlaması getirilen faiz oranları; Türk Lirası için 500 bin TL’ye kadar uygulanmaktadır.

ipucu

Dolar ve Euro cinsinden mevduatı olan müşteriler için 250 bin dolar ve Euro’ya kadar yukarıda bahsettiğimiz faiz oranları geçerlidir. Bahse konu faiz oranlarının mevduatın bankaya yatırılarak vadeli hesap açılmasının akabinde bir aylık zaman dilimi için geçerli olduğunu belirten ICBC Turkey Bank; daha uzun vadeler ve daha yüksek mevduat meblağları için faiz oranlarını resmi sitesinden açıklamamıştır.

ICBC Turkey Bank’ın vadeli hesaplarda uyguladığı faiz oranlarını edinebilmek için bankayla daha önce çalışmamak şart koşulmuştur. Banka, bahsedilen faiz oranlarından sadece yeni müşterilerinin yararlanabileceğinin altını çizmiştir.

Kampanya koşullarını ve kampanyada belirtilen faiz oranları ile mevduat miktarlarını değiştirme hakkını saklı tuttuğunu deklare eden ICBC Turkey Bank’ın internet sitesinden bugün itibariyle alınan bilgiler bu şekildedir. Bankanın kampanya koşullarında değişiklik yapma durumuna binaen, mevduatını ICBC Turkey Bank’a götürmek isteyen müşterilerin o tarihte banka tarafından sunulan güncel imkanları banka şubeleriyle görüşerek yahut bankanın müşteri hizmetlerinden öğrenmeleri yararlarına olacaktır.

Kredi Hesaplama

The Author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme