Samsung Echo Benzeri Bir Akıllı Hoparlör Üretecek

Samsung, akıllı hoparlör çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamladı ve Samsung’un yeni hoparlörünün ses asistanı içerdiği söylentiler arasında. Samsung firması Galaxy Note 8 etkinliğinin hemen arkasından, bir kısım farklı projeler üzerinde de çalıştığını göstermek istiyor.

Cnbc ile gerçekleştirilen röportajda  mobil bölümden sorumlu şef Dj Koh, şirketin akıllı bir hoparlör için çalıştığını doğruladı. Her zaman olduğu gibi bu tarz röportajlardan elde edilebildiği kadar bilgi edinilen haberde en azından kesin bir dil ile beraber böyle bir projenin varlığını öğrenmiş olduk. İFA konferansı önümüzdeki günlerde yapılacak ve bu konferansta malesef bu projenin tamamlanmış halini görmek mümkün olmayacak gibi görünüyor.

Bazı söylentiler de mevcut ancak kesin bir dil ile ifade etmek mümkün değil. Bu söylentiler arasında sesli asistan Bixby’e sahip olacağı gibi durumlar da var ancak bunu doğrulayaak bir bilgiye henüz ulaşabilmiş değiliz. Ancak bu teknolojinin Bixby’den daha farklı bir şekilde de karşımıza çıkma ihtimali olduğundan çok da emin olmamak gerekiyor.

The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme
xrated.phpshelltr.info | 520: Web server is returning an unknown error

Error 520 Ray ID: 4caa04f74ce9c793 • 2019-04-20 20:55:29 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.