Türkiye’nin Oyun İnceleme Sitesi

Teknoloji haberlerini yakından takip etmek isteyenlerin adresi olan teknolojihaberim.net ihtiyacınız olan her türlü teknoloji alanında en son teknoloji haberleri ile ilk önce sizleri buluşturmaya devam etmektedir.

En tecrübeli teknoloji uzmanları vasıtası ile en son teknoloji ile ilgili analizleri ve haberleri bulabileceğiniz teknolojihaberim.net adresini takip edin, teknolojik gelişmelerden ilk siz bilgi sahibi olun.

Oyun inceleme hizmeti ile de sizlerle olan firma, bu alanda da birçok haberi sizlere sunmaktadır.

Çizgi film tarzındaki grafikleri ve ilginç yapısı ile dikkat çeken Rime oyunu piyasada. Rime oyun incelemesi yapmadan önce oyunun 4 platform için piyasada olduğunu belirtmek gerekiyor. PS4, PC, Xbox One ve yeni konsol Nintendo Switch için oyun oynanabilir durumda.Rime için bulmaca türünde bir platform oyunu demek mümkün. Oyun çok ilginç grafiklere sahip.

Tequila Works‘un Rime oyunu bir çocuk gözüyle baba figürünü anlatması açısından harikalar yaratıyor. Oyunda oyuncu tarafından 12 yaşındaki bir çocuk fantastik bir dünyada kontrol ediliyor ve macera hiç bitmiyor. Bulmacalar ve aksiyon oyun boyunca oyuncuyu adeta esir alacak.

ipucu

Bir video oyunu için tartışmasız en önemli unsur olan oynanabilirlik bu oyunda fazlasıyla var. Oyunda sadece bulmaca çözmekle kalınmıyor yüksek tepelere, binalara tırmanıyor, fantastik öğeler içinde maceralar yaşıyorsunuz. Oyun için salt bir platform demek mümkün değil daha da fazlasını sunuyor. Prince of Persia oyununa birçok yönden de benziyor. Ayrıca oyunu bitirebilmek için harcanması gereken sürenin uzun olması da oyun için avantaj.

Rime, çizgi film grafikleriyle oluşturulmuş. Bu durum yapımcı için nispeten daha az riskli diye tercih edilmiş diye düşünmek lazım. Günümüzde çok detaylı grafikli oyunların yapım aşamasının hem zor olduğunu hem de grafiğe doymayan bazı oyuncuları yine de memnun edemediği düşünüldüğünde bu durum normal karşılanabilir.

Sesler de çok kaliteli, özelikle efektler ve müzikler başarı ile oluşturulmuş durumda. Oyun inceleme hakkında ayrıntılı bilgi için teknolojihaberim.net sitesini ziyaret ediniz.

En tecrübeli teknoloji uzmanları vasıtası ile en son teknoloji ile ilgili analizleri ve haberleri bulabileceğiniz www.teknolojihaberim.net adresini takip edin, teknolojik gelişmelerden ilk siz bilgi sahibi olun.

 

Updated: 25 Ağustos 2017 — 06:32

The Author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme