Bulaşık Makinesi Seçmenin Püf Noktaları

Bizi bulaşık yıkamak gibi büyük bir dertten kurtaran bulaşık makinelerinin her gün daha gelişmiş farklı bir modeli çıkıyor. Kadınların kurtarıcılarından olan bulaşık makineleri gereksiz su israfını da önlüyor.

Bulaşık makinesi almak isteyenler internetten ve çevresinden bilgi edinmeye çalışıyor. Peki iyi bir bulaşık makinesi nasıl olur, alırken nelere dikkat edilmelidir?

Bulaşık makinelerinde enerji unsuru bile değerlendirilmelidir. Alacağımız cihazın üzerine mutlaka yıkama, bitirme ve su göstergeleri yer almalıdır. Sizller için NovaBazar.com ‘dan bu özelliklere ve kurallara uygun 6 bulaşık makinesi listesini hazırladık.

1. Arçelik 6233 A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi

12 Kişilik olup, Yıllık Su Tüketimi 3.920 L olan Arçelik 6233 A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi hanımlarımıza büyük kolaylık sağlamakla birlikte su tasarrufu yapmakta da ön sıralarda yer alıyor. Bulaşık yıkamayı eğlenceli ve kolay hale getiriyor.

2. Arçelik 6343 I A+ 4 Programlı İnox Bulaşık Makinesi

12 L su tüketen, su tasarrufu listesinde ilk sıralarda yer alan Arçelik 6343 I A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi evlerinize büyük kolaylık getirecektir. Rahat etmenin en kolay yolu gibi görünüyor.

3. Arçelik 6343 A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi

A+ enerji sınıfında bulunan Arçelik 6343 A+ 4 Programlı Bulaşık makinesini tavsiye etmemek olmaz. Uzun yıllar dayanıklı olan bu bulaşık makinesi tam bir kurtarıcı.

4. Arçelik 9361 FI A+ 6 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

12 Kişilik ve taşma emniyeti bulunan bir bulaşık makinesi olmakla beraber oldukça doğa dostu olan Arçelik 9361 FI A+ 6 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi belki de aradığınız bulaşık makinesidir. Denemeniz gereken bulaşık makinelerinin başında geliyor.

5. Bosch SMS53L18TR A+ 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Üç ayrı yıkama sıcaklık derecesi bulunan, A+ enerji sınıfında bulunan elde yıkamaya oranla çok daha az su harcayan Bosch SMS53L18TR A+ 5 Programlı Bulaşık Makinesi mutfaklarınızın gözdesi olmaya hazır gibi görünüyor.

6. Altus AL 423 T A+ 3 Proglamlı Bulaşık Makinesi

Program 1 Ön Yıkama, Program 2 Ekonomi 50 °C, Program 3 Hızlı 58′, Program 4 Yoğun 70 °C olan dört programlı muhteşem bir bulaşık makinesinden bahsederek listeyi sonlandırıyoruz. Tabi ki bu Altus AL 414 T A+ 3 Proglamlı Bulaşık Makinesinden başkası değil.

Tüm bu bulaşık makinelerine ve ihtiyacınız olan her şeye Novabazar.com internet sitesinden erişebilir ve satın alabilirsiniz.

 

The Author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 Frontier Theme