İş ve İşçi Ayakkabısı Üretimi, Ema Ayakkabı’ nın İşi

İş ayakkabılar artık sizler için önemli olmalı. Çalışırken iş stresinden uzak tutmalı ve sizi rahat hissettirmelidir. Eğer sizlerde bu konuda muzdarip iş hayatınız için rahat ayakkabı arıyorsanız eğer ayakkabionline.com sayfasını ziyaret etmelisiniz. Bu sayfada erkek iş ayakkabısı modelleri ve bayan iş ayakkabısı modelleri bulabilirsiniz.

İş güvenliği ve işçi sağlığı, iş ortamındaki en önemli unsurlardır. İşçilerin tüm güvenlik ekipmanlarına sahip olması ve doğru kullanması büyük önem taşır. İşçi ayakkabısı, bir işçinin olmazsa olmaz ekipmanıdır. Çünkü işçi ayakkabısı iş güvenliğini %20 oranında sağlar.

1991 yılında kurulmuş olan Ema Ayakkabı, işçi güvenliğini düşünür ve en donanımlı işçi ayakkabılarını üretir. Türkiye işçi ayakkabısı piyasasında adeta öncü haline gelmiş olan firma, 20’ den fazla dünya ülkesine ihracat yaparak, dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerler.

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikası ile çalışmalarını sürdüren Ema Ayakkabı, güvenlik ile şıklığı birleştirir. Her zevke hitap eden işçi ayakkabıları hem şık bir görünüm kazandırır hem de işçi sağlığını korur.

Ema Ayakkabı’ nın üretimini yaptığı işçi ayakkabısı çeşitleri yazlık, kışlık, kompozit burun, elektrikçi ve hafif gibi bir çok özelliğe sahiptir. Bu sayede işçiler, kullanım alanlarına uygun ayakkabıyı seçme şansına sahiptir. 36 numaradan 47 numaraya kadar üretimi yapılan ayakkabılar, 200 joule darbe ve 15 000 newton baskı direncine sahiptir. Bu özelliği ile işçilerin ayağına sert ya da ağır bir cisim düşmesi sonucu meydana gelebilecek yaralanmaların önüne geçer.

Tüm işçi ayakkabısı çeşitleri sıcağa, soğuğa ve elektriğe karşı yalıtımlıdır. Aynı zamanda kullanılan malzeme kalitesi ile nefes alabilir özelliğe sahiptir. Böylelikle koku yapmaz; yanlış ayakkabı seçiminden kaynaklı ayak sağlığı sorunlarını ortadan kaldırır. Bunun yanı sıra, terleme ve aşınma karşıtı iç astarı bulunur. Dayanıklılığı sayesinde işçiye, uzun süreli kullanım sunar.

Ema Ayakkabı’ nın ürettiği tüm ayakkabılar, geniş kalıplıdır ve ergonamiktir. Ayakkabı bulmada en çok sorun yaşayan taraklı ayakların rahat kullanımına uygundur. Metal aksam içermez ve ultra hafif özelliktedir.

Hem internet sitesi üzerinden hem de mağazalarında işçi ayakkabısı satışı yapan Ema Ayakkabı, işçi ayakkabılarını şu şekilde kategorize etmiştir:

-Kompozit burunlu iş ayakkabısı

-Yazlık iş ayakkabısı

-Kışlık iş ayakkabısı

-Elektrikçi ayakkabısı

The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme