Reeder P11SE Max’ın özellikleri

Reeder P11SE

Reeder P11SE Max modeli akıllı telefonun incelemesinde sizlerleyiz. 10 çekirdekli işlemcisiyle dikkat çeken Reeder P11SE Max, 1280×720 çözünürlüğü olan 5,5 inç ekrana sahip. Telefonun işlemcisi MediaTek MT6750. Hafıza konusunda karşımıza 64 GB bellek bulunmakta. RAM olarak karşımıza 4 GB kapasiteli bir RAM çıkmakta. LED flaşlarla desteklenen 16 megapiksel arka kamera ile 13 megapiksel ön kameradan oluşan kamera sistemi mevcuttur. 3200 mAh bataryası ile enerjisini sağlayan telefonun işletim sistemiyse 6.0 Marshmallow.

Tasarımsal açıdan gayet şık olan telefonun ön bölümünde kapasitif kontrol butonlarını görebilmekteyiz. Arka kısımda kameranın altında da parmak izi okuyucusu bulunuyor.

Reeder P11SE Max’ın tasarımı

Tasarımı hoş olan telefon parlak siyah renge sahip. 5,5 inçlik ekran gayet dikkat çekici bir boyutta. Reeder P11SE Max modelinin arka bölümünün kaliteli plastikten oluşturulduğunu görmekteyiz. Telefonun sağ bölümü ses kontrol butonlarıyla güç düğmesinin yer aldığı bölüm olarak görev yapmakta. Telefonun sol yanında microSD kart ile SIM kart girişlerini görebilmekteyiz. Bu girişleri kızak tasarımlı bir slot üzerinde yer alıyor. Ekranın alt bölümünde kontrol butonlarını, üst bölümünde 13 megapiksel çözünürlüğe sahip ön kamerayı görüyoruz. Bu kamera da arka kamera gibi LED flaşla destekleniyor.

Telefonumuzun arka yüzünde bizleri iki parça şeklinde tasarlanmış olan oldukça şık bir doku beklemekte. Bu yüzey piyano siyahı rengiyle dikkat çekiyor. Ne var ki kötü bir özellik olarak bu yüzün parmak izine karşı hassas olduğunu ve kaygan bir yapıya sahip olduğunu da belirtmekte fayda vardır. Arka tarafta yer alan 16 megapiksel çözünürlüğe sahip olan kamera da LED flaş desteğiyle dikkat çekmekte.

Reeder P11SE Max’ın artıları

-Yüksek çözünürlüklü kameralar

-Şık tasarım

-Parmak izi performansı

-Akıcı arayüz

-64 GB kapasiteli dahili hafıza

-4 GB RAM

Reeder P11SE Max’ın eksileri

-Arka bölüm parmak izine karşı hassas

-Pil süresi daha iyi olmalı

-Kamera performansı geliştirilmeli

Reeder P11SE Max’ın teknik özellikleri

-Depolama: 64 GB

-RAM: 4 GB

-İşlemci: MediaTek MT6750

-Ekran: 5.5 inç boyutta – 1280 x 720 çözünürlüklü

-İşletim Sistemi: 6.0 Marshmallow (Android)

-Arka kamera 16 Megapiksel – Ön kamera 13 Megapiksel

-Batarya: 3200 mAh

The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme