Tubidy MP3 dönüştürücüsü nasıl kullanılır?

Müzik dinlemeyi bir şölene dönüştüren kişiler için MP3 dönüştürücü programlar oldukça önemli bir yer ediniyor. Biz de bugün bahsedilen programların en iyisi Tubidy MP3 dönüştürücüsünü ve kullanımını anlatacağız.

TUBIDY NEDİR?

İlk olarak Tubidy nedir sorusunu cevaplandırarak başlayalım. Tubidy bir Youtube MP3 dönüştürücüsü programıdır. Alanının en iyi programı olarak lanse edilen sitenin hayatımıza girmesi 5-6 yıl önce oldu. İçerisinde Youtube’da yer alan tüm videoları barındıran site, kişilerin sistem üzerinden arzu ettiği video klibi MP3 formatında cihazına indirmesine olanak sağlıyor.

Rakiplerini çoktan geride bırakan Tubidy, zaman içerisinde hızlı bir büyüme sağladı. Hem kolay ve güçlü alt yapısı hem de zengin içerik yelpazesi sayesinde kullanıcıların memnuniyetini sağladı. Sürekli güncellenen içerikler de Tubidy üzerinden MP3 formatında şarkı indiren kişilerin kullanımını devamlı hale getirdi. Peki Tubidy’de neler var, kullanıcılar uygulamada neler bulabilirler?

İçerisinde milyonlarca video barındıran Youtube’da neler varsa aynılarına Tubidy’de de rastlayacaksınız. Slow, rap, rock, pop gibi her türde şarkı, ilahi, yeni ve eski albümlerin hepsi, aklınıza bile gelmeyecek yerli yabancı şarkıcılar ve eserleri bu platform altında MP3 formatında indirilmeyi bekliyor.

TUBİDY’DE NASIL ŞARKI İNDİRİLİR?

Tubidy kullanarak MP3 formatlı şarkılar indirilmek için ilk olarak sisteme kayıt olup giriş yapmanız gerekiyor. İnternet dünyasında bu alanda hizmet veren çok sayıda site olsa da dikkat etmeniz gereken ilk kural, güvenilir bir yapıda olmasıdır. Kullanıcılarını bu konuda hiç zora sokmayan Tubidy’de istediğiniz şarkıyı dilediğiniz kadar dinleyebilirsiniz. Karar verdiğiniz anda ise MP3 formatına dönüştürerek cihazınıza indirilmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı adı ve şifreniz ile birlikte sistemine giriş yaptığınız Tubidy’de search(arama) motoruna gelerek bir şarkı ya da şarkıcı ismi yazın. İndirmeye karar verdiğiniz dosyaya tıklayarak o şarkının pek çok farklı formatlarında indirmek için seçenekler göreceksiniz. MP3 ya da başka bir formatı seçip onaylarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu şekilde Tubidy üzerinden ücretsiz ve kolayca şarkılarınızı cihazınıza indirmiş olacaksınız.

Updated: 13 Mart 2020 — 10:50

The Author

Teknoloji Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme