Yeni Başlayanlara Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Kurulumu

Yeni başlayanlar için e-ticaret sitesi kurmak ilk etapta karmaşık gelse de sunulan avantajlı özellikler sayesinde aynı gün içerisinde siteyi kullanmaya başlamanız mümkündür. Bunun için ‘e-ticaret sitesi kurmak ücretsiz’ kampanyasından destek alabilirsiniz. Belli bir süre için kullanabileceğiniz bu paket için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Bunun kullanım amacı, kuracağınız sitede nelere gerek duyacağınızı doğru şekilde analiz edebilmeniz ve buna göre en uygun e-ticaret paketini seçebilmenizdir.

Ücretsiz-e ticaret temaları sunulması ise satışa sunacağınız ürün ya da hizmetle ilgili işe yarar detayları belirlemenize katkıda bulunacaktır. Alacağınız paketler size ücretsiz e-ticaret yazılımları da sunduğundan dolayı, paketiniz doğrudan kullanıma hazır olacaktır. Bunu kullanabilmek için tek yapmanız gereken siteye kayıt oluşturmaktır. Kayıt esnasında telefon numaranız, adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve mağaza adınız gibi bilgileri girmeniz gerekecektir. Bunları doğru ve eksiksiz şekilde girerek mağazanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Kurulumu

E-ticaret sitesi kurmak ücretsiz olduğunda hayallerinizde siteye sahip olmak için hiçbir engeliniz kalmayacaktır. Demo ya da deneme olarak isimlendirilen bu fırsattan yararlanabilmek için kredi kartı bilgisi ya da herhangi bir ücret gerekmeden sisteme kayıt olabilirsiniz. Herhangi bir riski olmayan e-ticaret paketleri ücretsiz olarak sunulduğunda, ürün ve hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak isteyen kişiler de bunun için nelere ihtiyaç duyduklarını uygulamalı olarak görebilecektir.

E-ticaret sitesi kurmak ücretsiz ya da indirimli olacak şekilde sunulduğunda da kullanıcılara paket içerik verilir. Bu paketlerin içerisinde sanal POS kullanımı, sınırsız kategori, yoğun ziyaretçi ve trafik, ücretsiz tasarım temaları ve SSL sertifikası, SEO uyumlu e-ticaret yapısı, kredi kartlarına taksitli alışveriş gibi fırsatlar tanınır. Sayfaya kayıt olunarak bu fırsatlardan anında yararlanabilir, e-ticaret dünyasına tek tıkla adım atabilirsiniz. Nasıl mı? Tabii ki kobisi.com’u hemen ziyaret ederek!

E-Ticaret Paketleri Ücretsiz mi?

E-ticaret paketleri ücretsiz ve ücretli paketler olmak üzere çeşitlere ayrılır. Ücretsiz paket sınırlı özelliklere sahiptir ve kullanım süresinde sınırlama vardır. Buna alternatif olarak geliştirilen ücretli e-ticaret paketleri ise Personal, Plus, Professional, Business, Prime gibi türlere sahiptir. Hem fiyat hem de özellikle olarak orta halli bir paket aranıyorsa plus paketi tercih edebilirsiniz. İçerisinde 1000 ürün sergileme, kupon sistemi, tedarikçi XML entegrasyonu gibi özellikler bulunan bu paket; e-ticaret paketleri ücretsiz kampanyasına göre daha gelişmiş içeriğe sahiptir. Kobisi farkıyla bu paketler arasından istenilen kolayca satın alınabilir. Alanında uzman ve profesyonel olan Kobisi ekibinden e-ticaret sitesi kurulum sürecinde destek alırsanız, hayalinizdeki e-ticaret sitesine en kolay yoldan ulaşabilirsiniz.

 

 

Updated: 1 Ekim 2020 — 11:55

The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme