İnternet sitesi açanların nasıl hit kazanırım? Soruları her zaman sorulan sorulardan bir tanesi olmasına rağmen internet üzerinden hit kazanmak için yapmanız gerekenler fazla şeylerdir. Örneğin bunları sizlere özel olarak aşağıda açıklayacak olmamıza rağmen internet sitesi hit kazanması için biraz fazla para harcamakta önemlidir, sıradan hit bir süre sonra sona erecektir veya azalacaktır.

Hit kazanmak için belli bir miktarda para harcamalı ancak para harcamaktan kasıt sadece SEO yaptırmak vs olmamalıdır. SEO yaptırmak eğer sitede düzgün bir editör yoksa anlamsız hale gelecektir ve anlamsız hale gelmesinden daha çok anlamını yitirecektir.

İnternet sitesinin uzun vadede daha iyi bir hite ve daha fazla kazanca sahip olması için nelere ihtiyaç vardır. Uzun vade (1 Yıl)

1. Önemli ve en etkili kazanma yöntemi düzgün bir editör.

Düzgün bir editör sayesinde siteler daha fazla hit ve daha fazla kazanca sahip olurlar. Editörlerin girdiği haberler her ne kadar düzgün olsa da hit kazanmak kısa sürede çok az olacaktır ancak 1 yıl içerisinde çok güzel yerlere gelebileceksiniz. Editör olmaz ise siteye ne yaparsanız yapın düzgün bir hite sahip olamazsınız ve Adsense reklamlarından veya diğer reklamlardan da para kazanamazsınız onun için sitenin ilk ve en önemlisi Editördür. Editörler sitenizi kısa süre içerisinde olmasa da uzun süre içerisinde ayağa kaldıracak ve editörlere verdiğiniz ücretin çok daha fazlasını zaten karşılayacaklardır.

2- SEO hemen yaptırmayın.

Hemen SEO yaptırmakta bazen sorunlar ve kısa sürede olmasa da uzun sürede sorunlara neden olabilir. Örneğin 1 aylık bir siteye SEO yaptırmak ile 2 aylık bir siteye SEO yaptırmak aynı değildir. 2 aylık site SEO ile beraber daha fazla yükselirken 1 aylık site yerinde sayabilir hatta daha da düşmeler yaşayabilir bundan dolayıdır ki SEO hemen yapılmamalıdır.

3- Forumlarda haberlerinizi paylaşmayın.

Herhangi bir forumda sitenize girdiğiniz haberi siteyi açtığınız günlerde paylaşmayın, forumlardan sadece bir kereliğine backlink almak için bazı düzgün forumlarda sitenizi paylaşabilirsiniz.

4- Sitenizi analiz edin.

Sitenizin SEO değerleri gibi değerlerini sürekli olarak her gün olmasa da 1 haftada bir olarak analiz edin ve hataların olup olmadığına bakın. Bizim sitemiz olan seoaraclari.org sitesi üzerinden sorgulamanızı yapabilir ve sorgulamalarınızı daha net ve emin sitemizden yaparak daha fazla konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sitemiz oldukça fazla aracı aynı anda siz değerli kullanıcılara sunmaktadır. Sizlerin araçlarımızı kullanmanızı kolaylaştırmak adına sitelerimizde SEO ve araçlarımızı sürekli olarak güncelliyor ve sizlere daha kolay SEO sorgulaması yapabilmenizi sağlıyoruz.

5- Sitelerinizi sürekli olarak güncellemeye gayret gösterin.

Sitelerinize her gün içerik haber girmeye devam edin ve kısa sürede olmasa da uzun sürede bunun sizlere faydalı olarak geri döneceğini ve geri döndüğünde sizin hayatınızı çok iyi yapacak kazançlara sahip olmanızı sağlamak için bununla ilgilendiğinizi aklınızdan çıkarmayın. Eğer ben her gün haber giremem diyorsanız en azından her gün olmasa bile 2 günde bir haber girmeye özen gösterin.

Yorum Yapın