Konforunuza düşkünseniz ailenizle baş başa geniş evde yaşamak isterseniz, sayfamızdaki sahibinden satılık müstakil ev seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Şehrin o bunaltıcı kalabalığından stresinden uzak doğayla baş başa olacağınız bir hayat sürmek gibi bir hayaliniz varsa doğru adrestesiniz. Diğer yandan geniş bir aileye sahipseniz tek katlı, iki katlı ya da, üç katlı satılık müstakil ev seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Ayrıca iki ya katlı müstakil ev aldığınızda sizde artı bir kira geliri de sağlayacaktır. Bu açıdan düşünüldüğünde elde edeceğiniz kira geliriyle eviniz sizin düşündüğünüzden de çok daha kısa sürede kendini amorti edecektir.

 

Sahibinden Tek katlı Müstakil Ev İlanları

Bütçenizi yormadan her koşulda kendi özgürlüğünüzden olmadan, ailenizle mutlu ve huzur içinde yaşayabileceğiniz sahibinden satılık müstakil ilanlarına sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Aileniz kalabalık değilse Tek katlı satılık müstakil ev seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu noktada tek katlı müstakil evlerin size en büyük artısı iki katlı bir eve kıyasla fiyatı çok daha makul olmasıdır. Ayrıca evin bahçesi size ait olacağından dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İster çiçek ekebilir, isterseniz de kendi sebze ve meyve yetiştirebilirsiniz. Ben bahçe işi ile uğraşmak bana göre değil çok çalışıyorum buna hiç vaktim yok diyorsanız o zamanda o bahçenizde dinlenirsiniz. Mis gibi temiz havanın tadını çıkartırsınız.

 

2022 Sahibinden Satılık Müstakil Ev Fiyatları

Eğer şehirden uzak doğayla baş başa olacağınız tek katlı bir müstakil ev arayışındaysanız sayfamızdaki sahibinden satılık müstakil ev fiyatlarına göz atmadan geçmeyin. Sahibinden müstakil evler için emlak komisyonu ödemezsiniz. Ayrıca müstakil eve yapacağınız yatırımı uzun vadede size birikimlerinizin korunması açısından kar sağlayacaktır. Tüm bunlar bir arada değerlendirildiğinde müstakil eve yatırım yapmanın her koşulda sizin için yüksek getirileri olacaktır.

Yorum Yapın