Samsung geçtiğimiz günlerde yeni akıllı telefonunun paketini açtı. Galaxy S7 ve S7 Edge telefonları daha iyi performans, daha uzun pil ömrü ve sayısız yeni özelliklerle piyasalara çıkmaya hazırlanıyor. Telefondan beklenen özellikler arasında yer alan mikroSD kart girişi ve su geçirmezlik özelliği yeni S7 serisinde geri dönüyor.

Yeni Galaxy S7 telefon serisinin 5.1 inç, 2560 x 1440 piksel ekranı ve 12 mega piksel kamerası olacak. Telefon Snapdragon 820 dört çekirdekle gelecek ve 4 GB RAM’i olacak. Ayrıca telefonu 32 veya 64 GB’lık sabit disk seçeneklerinden birisiyle satın almak da söz konusu olacak.

Ücretsiz Sanal Gözlük Bağlantısı

Bu yıl Samsung Galaxt S7 ve S7 Edge telefonlarını satın almak için ekstra bir de teşvik bulunuyor. Samsung normalde 100 dolara satışa sunduğu sanal gözlük bağlantısını, yeni Galaxy serisi telefonlarını ön satışta satın alanlara ücretsiz olarak verecek. Bunun yanı sıra Samsung sanal gözlüklerle en iyi deneyimi yaşatabilmek için altı adet sanal gözlük uyumlu oyunu da müşterilerine sunuyor. Sanal gözlük promosyonu 23 Şubat ve 18 Mart arasında uygulanacak.

Galaxy S7 ve S7 Edge telefonları 11 Mart Cuma günü satışa sunulacak. Telefonların ön satışı ise 23 Şubatta başladı. Dünya’nın en büyük online mağazalarında BestBuy’da telefonların ön satışlarının 24 Şubat itibariyle başlaması bekleniyor.

Yorum Yapın