tiens-ti-enerji-bileklikleri

Yunanistan, Çin ve Mısır’da mıknatıslar tarafından verilen şifa güçleri kullanılmaktaydı. Gençliğini korumak isteyen Kleopatra o dönemlerde sık şekilde kullanmıştır. Aynı zamanda Çin Tıp tarafından da ‘’Yaşam Taşı’’ adı verilmiştir. Bugünlerde ise bütün canlı organizmaların çevrelemiş olduğu manyetik alan ve dalgalamalarından etkilendiği bilinmektedir. Böylelikle manyetik alanın değiştirmiş olduğu ve nasıl hissedilmesi gerektiği üzerinde önemli bir etken role sahip olmuştur. Tiens bileklik ürün tasarımını yaparken bilgiler doğrultusunda hareket etti. Çevremizde bulunan manyetik alanlar ile uyumlu bir hale getirilirken, aynı zamanda insan vücudunda bulunan pozitif ve negatif iyonların dengelenmesini sağlayan Tiens Ti-Energy Bilekleri refah bir ortamı artırmaktadır. Yayılmakta olan manyetik alandaki en büyük fayda ise geçirgenlik özelliğidir. Bütün vücuda nüfus etmesiyle birlikte, her türlü dokunun etkilenmesine yol açmaktadır.

 

Tiens Ti-Energy Bilekleri manyetik alandaki biyolojik etkilerin mıknatıs terapisinde kullanılmaktadır. Geleneksel olduğu gibi alternatif tıp alanında da kullanıldığı görülmektedir. Özelliklerini titanyum mıknatısı ile birleştirmiştir. Buradaki titanyum ise biyolojik açıdan ele alındığı zaman nötr bir metal olmasından dolayı kemiklerde yada kaslarda olumsuz bir tepki vermesine neden olmamaktadır. Bundan dolayı da tıpta yaygın bir şekilde uygulanmaya devam edilmektedir. Dental implantlar, yapay kalp kapakçıkları, cerrahi aletler ile yapay eklemlerin üretiminde kullanılmaktadır. Buna rağmen, mıknatısların oluşturduğu titreşimli manyetikli alanda vücutta bulunan pozitif ve negatif iyonların akımına düzen getirmektedir. Böylelikle her şey dengede kalmış olur.

 

Tiens Ti-Energy Bilekleri biyokimyasal süreçleri uyarmak, hücresel doku ve organ seviyesinde gelişmiş metabolizmaya yol açmaktadır. Alandaki hareket moleküler düzeyde başlamış olmasından dolayı, bütün fiziksel açıdan oluşan rahatsızlıklar ve sıkıntıların kökenine dokunmaktadır.

 

Kullanım sırasında en iyi etkinliği sağlamak açısından bilekliğin su ve diğer akışkan maddeler ile temas etmesinden uzak tutulmalıdır. Bileziğin çizik ile sert nesnelerden ve çarpmadan korunmalıdır. Saat, cep telefonu ya da manyetik olan kartlar ile uzun süre temas edilmesinden uzak tutulmalıdır. Uzunluğu 194 mm ile 209mm arasında değişken özelliklere sahip Tiens Ti-Energy Bileklerinden herhangi birisini kullanarak tüm bu avantajlardan fayda sağlayabilirsiniz. Stres altında çalışan bireyler üzerinde daima olumlu bir etki göstermektedir.

 

Yorum Yapın