Youtube üzerinden izlediğiniz video içerikleri mp3 formatında dinlemek istiyorsanız youtube video dönüştürme işlemi yapmanız gerekecektir. Bununla ilgili kullanılan çok sayıda ek araç bulunmakta olup dönüştürme ve indirme işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

Videoları mp3’e çevirdikten sonra bilgisayarınıza indirebilir, internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Videolar mp4 formatında olup bunu mp3 formatına çevirmek için program ya da tarayıcı eklentisi kullanabilirsiniz.

 

Youtube 2006 yılından bu yana dünya çapında yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle sayısız video seçeneği vardır. Genellikle mp3 dönüştürme için video klipler tercih edilmektedir. İstediğiniz videoyu hemen indirip cihazınızda kalıcı hale getirebilirsiniz.

 

Youtube Mp3 Dönüştürme Nasıl Yapılır?

Youtube videolarını mp3’e dönüştürmek için internet sitelerini kullanabilirsiniz. Bunun için kullanacağınız sitenin güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde akıllı telefonunuza ya da bilgisayarınıza siteden virüs bulaşma olasılığı vardır.

 

İnternet sitesinden video dönüştürme işlemi için indirmek istediğiniz videonun bağlantı adresini kopyalamalı ve daha sonra sitede ilgili kutucuğa yapıştırmalısınız. Ardından çıkış formatını mp3 olarak seçmeli ve dönüştürmeyi başlatmak için dönüştür ya da şuna dönüştür sekmesine tıklamalısınız. Birkaç saniye içerisinde dönüştürme işlemi başlayacak ve dosya otomatik olarak indirilecektir.

 

Siteden dönüştürme ve indirme yapacağınızda en iyi kalite ve hızlı dönüştürme hızı olmalıdır. Aynı zamanda dönüştürme işlemi için herhangi bir sınır olmamalı ve Youtube’a ait tüm videolar için işlem yapılabilmelidir.

 

Youtube Mp3 Dönüştürme Ve İndirme

Genellikle on saniye içerisinde tamamlanan youtube mp3 dönüştürme ve indirme işlemi için herhangi bir program yüklemenize gerek yoktur. Fakat isterseniz buna özel olarak hazırlanmış ücretsiz programları tercih edebilirsiniz. Dönüştürme ya da indirme yaparken internete bağlanmanız gerekecektir. İnternet hızınız ne kadar iyi ise işleminiz de o kadar çabuk sonuçlanacaktır.

 

Mp3 dönüştürme için yapmanız gereken temel işlem arama motorundan güvendiğiniz bir siteyi açmak ve dönüştüreceğiniz videonun linkini sitedeki sekmeye yapıştırmaktır. Tüm web tarayıcılar üzerinden bu işlemi yapabilirsiniz. Bu tarz platformlar telefon, tablet, bilgisayar fark etmeksizin hepsine uygun olarak dizayn edilmiştir.

 

Web sitesinden dönüştürme yaparken girdiğiniz bilgiler birkaç saat içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir. Böylece kullanacağınız site daha da güvenli hale gelmektedir.

Yorum Yapın