youtobe-playlist-indirme-basitteknikYoutube dan video indirmek için bir çok alternatif yol var. Benim bulduğum en pratik ve kullanışlı yöntem ise ücretsiz olarak sunulan (tam sürümü de var isteğe bağlı) “4K Video Downloader” programı.
Sade bir arayüz ve youtube dan indirmek  için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yeterlilikte bir yazılım.
Program sayesinde playlist  (oynatma listeleri) leri tek tıklama ile indirmek imkanınız var. Ayrıca tek videoları da aynı anda birden fazlasını indirebilirsiniz. İndirme ekranında dosya indirme formatı seçme özelliği sayesinde mp3 veya çeşitli video formatlarında indirme yapabilir dosyaların indirme kalitelerini seçebilirsiniz. (1080p ve 720p, 3d ve 4k video indirebilirsiniz.)
Arada bir tam sürüm alma uyarısı çıkıyor ama kullanmaya devam ediyorsunuz.

4K Youtube Playlist Downloader Kullanımı oldukça basittir.
1. Playlist indirmek için youtube dan playlist olarak açtığınız videoların linkini tarayıcınızın adres çubuğundan kopyalayıp programa girip “paste url” yi tıklayın ve “playlist downloder” i seçin. Playlistteki bütün videolar listelenir ve alt tarafta format ve kalite seçme ile kaydedilecek yer seçimleri çıkar. Download subtitle çektiğini seçip sağ tarafından dil seçerseniz varsa altyazıları da indirir.  Varsayılan olarak playlistteki tüm videolar indirmek için seçili olur ama siz indirmek istemediklerinizin üzerinden seçim işaretini kaldırıp listeden sadece indirmek istediklerinizi seçebilirsiniz.
Daha sonra download butonuna tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.
2. Tek video indirmek için de aynı şekilde tarayıcıdan video url kopyalayıp programa girip “paste url” diyip aynı yolları izliyoruz. (Tek video linkine playlist downloader seçeneğini değil de diğer seçeneği seçin.
3. Mp3 olarak indirmek için videolar programda listelendikten sonra altt bulunan “format” kısmından seçip indirin.

Programın kendi sitesinde kullanma talimatı ve indirmek için linki tıklayarak sitesini ulaşabilirsiniz.

Youtube Playlist indirme resimli anlatım

https://www.4kdownload.com/howto/howto-download-youtube-playlist

Youtube playlist indirme linki
https://www.4kdownload.com/products/product-videodownloader?flavour=full

Yorum Yapın