Acil Tercüme

Acil Tercüme, zamanı doğru yönetebilmek üreticiliğin ve verimliliğin artırılması adına oldukça önemlidir.

Zaman akar ve o yüzden bugün yapılan bir şeyin yarın geri dönüşü çok zor olabilir. Dolayısıyla acil işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz takdirde zamanınız size kalır.

İşlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesinin aynı zamanda işlerin kolay bir şekilde gerçekleştirilmesinde payı büyüktür.

Çeviri Çözümleri ile Doğru Zaman Yönetimi

Tercüme sektöründe de zaman yönetimi oldukça önemlidir. Müşteriler birçok durumda acil tercüme hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Bu durumda tercüme büroların da müşterilerine zamanında teslimat yapma gibi bir sorumlulukları bulunmaktadır.

Biz Çeviri Çözümleri olarak müşterilerimiz için zamanın ne kadar kıymetli olduğunun bilincinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda hem büromuz hem de tercümanlarımız için teslimat saatine ve gününe değin belirli bir planlama yapıyoruz.

İşbirliklerimiz ve yardımlaşmalarımız sayesinde zamanı doğru yönetmede başarılı oluyoruz. Acil tercüme hizmetimizle müşterilerimiz için yetiştirilmesi zor işleri dahi zamanında teslim ediyoruz.

Bu kapsamda zamanı doğru yönetebilmenin ve verimliliği artırabilmenin müşterilerimiz açısından taşıdığı önemin bilincinde acil tercüme hizmeti veriyoruz.

Verdiğimiz Acil Tercüme Hizmetleri

Müşterilerimiz tarafından birçok durum ve sebep için talep edilen acil tercüme hizmetini aşağıdaki konularda gerçekleştiriyoruz:

 • Yabancı ülke vatandaşlığı almak,
 • Yurtdışı seyahatleri için vize almak,
 • İkamet ve çalışma izni almak,
 • Yurtdışındaki ülkelerde evlenebilmek ve boşanabilmek,
 • Yabancı ortaklı şirket kuruluşu,
 • Gayrimenkul alım satım işlemleri,
 • Eğitim başvuruları,
 • Sağlık hizmetlerinden yararlanabilmek,
 • Gümrük işlemleri,
 • İthalat ve ihracat işlemleri,
 • İş toplantıları ve iş seyahatleri,

Vb. süreçler için müşterimiz için kaliteli ve güvenilir acil tercüme hizmeti sağlıyoruz.

Acil Tercümesini Gerçekleştirdiğimiz Belgeler

Acil tercüme gerektiren süreçler için yeminli veya noter onaylı olarak birçok belgenin acil tercümesini gerçekleştiriyoruz.  Pasaport, kimlik, aile cüzdanı, nüfus kayıt örneği, doğum belgesi, ölüm belgesi,  boşanma evrakları, diploma vb. belgeleri tercüme ediyoruz.

İlgili tüm belgelerinizde herhangi bir sıkıntı yaşamamanız belgelerinizin tercümesinden sonra kontrolünü sağlıyoruz. Bu şekilde belgelerinizin tam ve doğru olarak teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Acil Tercüme Dillerimiz…

İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Rusça, Farsça başta olmak üzere birçok dilde acil tercüme hizmeti veriyoruz.  İlgili dillerde uzman tercümanlarımızı her iki dile de hakim kişilerden oluşturuyoruz.

Tercümanlarımızla birlikte tercümesini gerçekleştirilen tüm dillerin dilbilgisi, yazım ve imla kurallarına dikkat ediyoruz. Aynı zamanda ilgili ülke kültürlerine, hukuk sistemlerine, yaşayış biçimlerine hakim tercümanlarla çalışıyoruz.

Sözlü tercüme işlemlerinde tercümanlarımızı her iki dili de etkili ve akıcı bir şekilde konuşabilen kişilerden seçiyoruz. Böylelikle herhangi bir süreçte sıkıntı yaşamanızın önüne geçiyoruz.

Acil tercüme hizmetlerimiz hakkında www.ceviricozumleri.com adresinden detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımız veya 212 221 45 21 numaralı sabit hattımızdan müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Yorum Yapın