Saç dökülmesinin görüldüğü alana uygulanan bu tedavi ile saç problemleri giderilir. Tedavinin etkili olmasının sebebi; kök hücrelerin doku büyütme özelliğinden kaynaklıdır. Emphair firmasının kullandığı başarılı uygulamalardan biri olan kök hücre saç ekimi yöntemi, mikroenjeksiyon kullanılarak uygulanır.

 

Vücudunuzda bulunan her hücre bölünme ve büyüme potansiyeline sahiptir. Kök hücre tedavisi, bu potansiyelleri harekete geçirerek tedavinin olumlu sonuçlanmasını sağlar. Emphair uzmanlığında gerçekleştirilen bu önemli tedavi ile hem daha gür hem de sağlıklı şekilde uzayan saçlara kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Üstelik yeni ekilen saçlarınız güçlü ve hızlı bir şekilde çıkar. Firma saç ekiminde başarılı sonuçlara imza atarak, saç dökülmesine yönelik sorunların giderilmesinde büyük rol oynar.

 

Saç Ekimi Yaptırırken Mevcut Saçlarınızı da Güçlendiren Teknik; Kök Hücre Saç Ekimi

Hücrelerin bölünme ve büyüme potansiyelini harekete geçiren bu yöntem ile henüz dökülmemiş fakat dökülmeye çok müsait olan saçlarınız da koruma altına alınır. Tedavi sonrası, hem ekilen hem de mevcut sağlıksız saçlarınız kısa sürede güçlenir ve büyür. Emphair bünyesinde kadın ve erkek hastalara uygulanan bu yöntem, PRP tekniği ile birleştirilerek daha da kalıcı çözümlere ulaşılmasını sağlar. Bu yöntem ile yapılan saç ekimi işlemi sonucunda, yara izi olmadan bir iyileşme süreci geçirilir.

 

Emphair uzmanlarının, iki tedavi şeklini birleştirerek yaptığı bu uygulama sayesinde, kısa süre içinde sonuç almaya başlayan hastalar, dinamik bir görünüme kavuşur. Kök hücre tedavisini saç ekimine ihtiyacı olmayan fakat saç köklerinin güçlendirilmesi gereken kişiler de yaptırabilir.

 

Emphair Kök Hücre Saç Ekimi Neden İlgi Gören Bir Uygulamadır?

Günümüzde uygulanan birçok saç ekimi yöntemi arasından en çok tercih edilen kök hücre tedavisinin yoğun ilgi görmesinin birçok nedeni vardır. Hastaların büyük bir bölümü saç ektirdikten sonra uygulamaya dair yara izinin görünmesini istemez. Kök hücre tedavisi ile yapılan saç ekiminde yara izi oluşmadığı için hastalar bu tedavi şekline yönelir.

Yoğun saç dökülmesi yaşayan kimselerde, henüz dökülmemiş saçların büyük bir çoğunluğu güçsüzdür ve dökülme eğilimindedir. Kök hücre kullanılarak yapılan tedavilerle bu saçlar da rahatlıkla desteklenir. Bir tedavi ile hem saç ekimi hem de mevcut saçların desteklenmesi hastaları iki işlemden kurtardığı için bu yöntem yoğun ilgi görür.

 

Emphair uzmanları, saç ekimi işlemi yaptırmak isteyen hastalarına en uygun tedavi yöntemini belirleyerek pratik ve kalıcı çözümlere kavuşulmasına yardımcı olur. Firma bünyesinde birçok yüksek teknoloji yöntemler uygulanır. Bu şekilde soruna özel tekniğin kullanılması da sağlanır. Firmanın kök hücre ile uyguladığı saç kimi hakkında bilgi edinmek için https://www.emphair.com/tr/kok-hucre-sac-ekimi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz ya da Emphair uzmanlarını arayabilirsiniz.

Yorum Yapın