Pac-Man

Çok eskiden yapıldığı için popüler olan Pac-Man, yön değiştirerek hayaletlerden kaçıp, puanları alıp oyunu bitirmektir.

Enerji Topları

Haritanın içinde 4 tane bulunur. Eğer Pac-Man bir tanesini yerse hayaletler Pac-Man’den bir süre boyunca kaçmaya başlar. Bu sürede Pac-Man o hayaletleri yiyebilir. O yenilen hayaletler göz olarak çıkar. Geri korumalı alana dönerlerse yenilenirler.

Nasıl Levelleri Bitiririz?

Eğer Pac-Man tüm minik toplar ve enerji toplarını yerse o level bitirilmiş olur. Oyunda toplamda iki yüz elli altı tane level bulunur.

Pac-Man’i Bitiren İlk Kişi Kimdir?

Billy Mitchell, Pac-Man’i bitiren ilk kişidir. Toplam 3,333,360 skor alarak Pac-Man’i bitiren ilk kişi rekoruna sahip olmuştur.

Pac-Man’i Kaç Kişi Bitirdi?

Şuan Billy Mitchel, tek Pac-Man’i bitiren kişi olarak biliniyor.

Pac-Man’in Son Levelinde Ne Var?

Pac-Man’in son levelinde bozuk bir yer vardır. Yarısı normal fakat diğer yarısı ise bozuk sayılar ve diğer şeylerden oluşmuştur. Bunun nedenini Yapımcılar bile bilmiyor.

Pac-Man’in Son Levelini Bitirirsek Ne Olur?

Eğer Pac-Man’in son levelini bir şekilde bitirirsek sizi taaaa en baştaki levele yani, birinci levele kadar sizi götürür.

Meyveler Ne İşe Yarar?

Meyveler, size puan veren şeylerdir. İlk önce levele başlamadan önce meyveler gözükür. Bu meyveler maximum skorun 3,333,360 olmasına sebep oluyor. İlk yemeniz gereken meyve greyfurt ya da portakal olabilir.

Yazan: Ali Toker (Yaş 10)

Yorum Yapın