https://wormate.io/

Wormate.io, minik bir yılan olarak başladığınız bir oyundur. Oyunun amacı diğer yılanları öldürüp en iyi yılan ve birinci olmaktır

Süper Güçler

Süper güçler, bize avantaj vermek için kullanılan ve haritanın belirli yerlerinde çıkan şeylerdir. Her süper gücün başka özellikleri vardır. Hepsi oyuncular tarafından önem verilmektedir.

Ağırlık

Ağırlık süper gücü küçük yılanlar için avantajlıdır. Büyükler için pek değil. Ağırlık süper gücünün özelliği bize 500 puan vermesidir.

Dürbün

Dürbün süper gücü tüm türde yılanlar için çok avantajlıdır. Bize %20 – %40 arasında daha fazla görme alanı verir.

Hız

Hız gücü, hızlı oynayan kişiler için güzel bir süper güçtür. Yaptığı şey bize daha fazla hız vermesidir.

Mıknatıs

Mıknatıs süper gücü, her tür yılan için çok önemlidir. Özellikle fazla yemek olan yerlerde çok avantajlıdır. Mıknatıs süper gücünün yaptığı avantaj yemekleri daha uzaktan çekebilmektir.

Yemek Puanları Aynımıdır?

Aslında hayır. Normal yemekler 25-75 iken büyük kişilerin öldüğü ve bıraktığı yemekler 300-5000 olabilir.

Yemeklerin Fazla Puan Olup Olmadığını Nasıl Anlarız?

Bunu anlamak düşündüğünüzden bile kolaydır. Normal yemekler pek parlak değil iken, Büyük kişilerin bıraktığı yemekler çok parlak ve %5 görülmesi zordur.

Birinci Olmak İçin En İyi Taktik Nedir?

Eğer 2000 puanın altındaysanız hızlıca büyük kişilerin önüne çıkmanız gerekir. Eğer 2000 puandan fazla puanınız varsa küçük kişileri sarmaya başlayabilirsiniz. Eğer 30000 puanın üstündeyseniz yavaş yavaş büyük kişileri sarmaya başlayabilirsiniz. Eğer 200000 puanın üstündeyseniz artık onuncu sıradakileri sarıp öldürmeye hazırlanabilirsiniz. Dikkatli olun başkalarına öldürdüğünüz kişinin yemeklerini vermeyin.

Sarmak İçin En İyi Taktik Nedir?

Sarmak için en iyi taktik, eğer birisini sardıysanız boş kalan yerleri o büyütmeden siz alanını küçültmeniz gerekir. Böylece adam etrafında dönmeye başlayacaktır. Eğer bunu yaparsa hemen tüm alanları alıp adamın bırakmasını ve pes etmesini beklemeniz gerekir. Bunun için biraz sabırlı birisi olmanız gerekir.

Eğer Birisi Sizi Sararsa Ne Yapmanız Gerekir?

Yapmanız gereken şey panik yapmamak. Eğer boş alan varsa hemen orayı almalısınız. Alamazsanız, az çok oyunu kaybetmişsiniz demektir. Eğer alırsanız adamın mouse’unun kaymasını yada gitmesini beklemeniz gerekir.

Yazan: Ali Toker (Yaş 10)

Yorum Yapın