DuckDuckDo
DuckDuckDo

Kendi teknolojisi ile indexleme yapan yeni arama motoru DuckDuckDo isabetli sonuçlar sunan sade arayüzlü, açık kaynak kodlarla oluşturulmuş ve kişisel güvenliğe önem veren bir yapı ile öne çıkıyor. Siz de web site veya bloglarınızın DuckDuckDo arama motoruna eklenmesini istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın.

Web Site ve Blogları DuckDuckDo Arama Motoruna Eklemek;

 1. https://duckduckgo.com/newbang adresine gidin.
 2. Sayfa Türkçe olarak görüntülenir.
 3. Başvuru formunda istenen; e-posta, site adı, site adresi, bang komutu, bang kategorisi ve yorumlar bilgilerini doldurun.
 4. Gönder Butonuna tıklayın.
 5. DuckDuckGo Site Ekleme Başvurunuz alınmış olacaktır.

 

 

5 Comments

 1. Mavipusula Hakkında;
  Çok söze gerek yok, bizi sizlere en iyi referanslarımız anlatır.
  Web tasarımı, teknik bir sanattır anlayışı ile hareket eden web tasarım ekibimiz, günümüzün en son teknolojilerini olabildiğince hızlı takip etmekte, web sitesi tasarımı projelerinizde size özel profesyonel web tasarım hizmetleri sunmaktadır.Yapılan tüm web tasarımı çalışmalarını farklı bir proje çalışması gibi düşünmemiz, satış sonrası verdiğimiz sorunsuz destek ve uygun fiyat politikamız bizim en önemli farklarımızdandır.

  İster yeni bir web sitesi tasarımı yaptırın, isterseniz var olan web sayfanızı yenileyin, kurumsal bir web tasarım firması olan Mavipusula, mutlaka size profesyonel ve uygun fiyatlı çözümler sunacaktır.Çalışma ahlakımız ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında, müşterilerimizden bilgi alabilirsiniz.
  Sizlere yalnızca web dizayn hizmeti vermeye talip değiliz, aynı zamanda kurumsal internet işlemlerinizi ilgilendiren her kararınızda danışmadan içinizin rahat edemeyeceği çözüm ortağınız olmayı öneriyoruz.Başarı merdiveninde basamakları tırmanmanıza katkıda bulunmak ve sizlerle beraber biz de zirve yolunda ilerlemek istiyoruz.

 2. Toner Toner partiküllerinin, 0,2 micron büyüklüğünde oldugunu biliyormusunuz? Sanayide ve evlerde kullanılan elektirikli süpürgelerin, 0,10 micron dan küçük toz partüküllerini tutamadığını biliyormusunuz? Hastahanelerin amaliyathanelerinde kullanılan hepa filitrelerin, 0,5 micron dan küçük toz partüküllerini tutamadığını biliyormusunuz? Toner Partikül lerinin yaklaşık 6 saat havada asılı kalabildigini biliyormusunuz? Toner Tozunun yaklaşık 30 farklı kimyasal karışımdan oluşturulduğunu biliyormusunuz? Toner tozunun içerisinde en çok karbon elementi olduğunu biliyormusunuz? Karbon tozu uzun süreli solundugunda, ileriki zamanlarda (15-20 yıl) solunum yolu hastalıklarına neden oldugunu biliyormusunuz? Renkli toner tozlarında manyetik oksit (Mıknatıs hammaddesi)bulunmadıgını biliyormusunuz? Toner tozunun kimyasal karışımında çıktıdaki parlaklığı sağlamak için balmumu,kağıda yapışmasını sağlamak için reçine bulunduğunu biliyormusunuz? Geleneksel toner tozu üretiminde, toner partüküllerinin şekilsiz olarak üretildigini, yeni teknolojiile üretilen toner tozlarının daha düzgün şekilli, daha küçük boyutlarda üretilerek, çıktı sayısının fazla ve daha kaliteli oluduğunu biliyormusunuz? Toner tozunun kuru ve nemsiz oda sıcaklığında 24 ay raf ömrü oldugunu biliyormusunuz? Kaliteli bir tonerle, baskıdan sonra kağıt üzerindeki toner kalınlıgının yaklaşık 5,5 micron oldugunu biliyormusunuz?

 3. Başakşehir Matbaa-ikitelli matbaa hizmet dizini
  Bir çok işiniz varken bir de matbaaya gidip kurumsal kimlik ihtiyaçlarınızı mı karşılayacaksınız?
  Başakşehir Matbaa-ikitelli matbaa sizin için yerinizden kalkmadan kurumsal baskı ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri profesyonel olarak sunmaktadır.

 4. kale kilit kasa,kale parmak izli kilit,kale kilit parmak izi,kale kilit çilingir,kale kilit anahtar çoğaltma,kale kilit anahtar kopyalama,çilingir,oto çilingir

 5. Burak Gülhan Reply

  Harika paylasim olmus verimi cok iyi alacagima eminim.

Yorum Yapın