Konuşmalı İngilizce Eğitim Seti Ücretsiz

image

Ücretsiz İngilizce Konuşmalı Eğitim Seti

Trt Okul kanalı tarafından hazırlanan (veya yayınlanan) “My American Cousin” adlı dizi şeklindeki ingilizce eğitim programı yeni başlayan ve konuşmaya ve anlamaya yönelik olarak hazırlanmış çok güzel bir ingilizce eğitim seti. 4 Dönemden oluşan prgramda her dönemde ortalama 50 dakikadan ibaret olan 10-15 bölüm bulunmakta.  Dizide önce dizi bölümündeki diyaloglar ve tekrarlar gösteriliyor daha sonra sizin de tekrarlamanıza imkân tanınıyor ve bölüm sonlarında ise kesilmeden ingilizce alt yazılı olarak gösteriliyor. Hafif derece de bir ingilizce eğitimi olan ve yeni başlayanlar için çok yararlı bir eğitim programı. Hem dizi izleme hem de sınav stresi hissettirmeden öğretme üzerine kurulmuş bir senaryo.
Konuşmalı İngilizce Eğitim Seti düzeyindeki bu videolar ücretsiz olarak izlenebiliyor yani korsanlık yapmak zorunda kalmıyorsunuz.

Konuşmalı İngilizce Eğitim Setini İndirme veya İzleme

ipucu

Programa youtube trt okul kanalındaki oynatma listelerinden bütün olarak ya da youtubede direk “trt okul ingilizce eğitimi bölüm 1 ders 1” gibi aramalarla ulaşabilirsiniz.  Dersi komple indirmek isterseniz 4k video download programı ile oynatma listesi linkini yapıştırarak komple bir kerede indirebilirsiniz.

Youtube Tüm Bölümler Linki

http://www.youtube.com/user/TRTOkul/playlists?sort=dd&view=50&shelf_id=10

The Author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basit Teknik © 2015 - Basitteknik.com, Yemliha Toker Projesidir. Frontier Theme